İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İframe olarak kazanılan hit Alexa sıralamasını etkiliyormu?

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Selam Arkadaşlar.İframe olarak kazanılan hit Alexa sıralamasını etkiliyormu? Cevabınız için önceden teşekkürler.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Selam Arkadaşlar.İframe olarak kazanılan hit Alexa sıralamasını etkiliyormu? Cevabınız için önceden teşekkürler.

Her türlü hit Alexa sıralamasını etkiler. Hit hittir. En çok etkileyen toolbar yüklü hitler olsa da.

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Yalnız İframe kullanırken dikkat et derim ben sadece 2 gün kullandım googlede çok büyük düşüs yaşadım . Düzelmesi 20 gün kadar sürdü.

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yalnız İframe kullanırken dikkat et derim ben sadece 2 gün kullandım googlede çok büyük düşüs yaşadım . Düzelmesi 20 gün kadar sürdü.

İlginc... Dediğiniz sorunla ne zaman karşılaştınız? İframe dağıtırkenmi, yoksa, iframe yayınlarken?

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Google iframeye karşı bişiler çıkartmıştı algoritmasında. İframe alan ve veren sitelere ceza veriyordu, alexa'nın bi önerisi üstüne yapmıştı bunu. kullanırken dikkatli olmanızda fayda var.

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Çok ciddi siteler var ki, iframe reklamlar yayınlıyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5