İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İhtiyacı Olan Webmasterlara Ücretsiz Banner Yapacağım...

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,

Yeterli bilgi ve donanıma sahip değilseniz size http://www.uslanmaz.com/banners/marmaris2.gif adresindeki banner gibi basit ve işe yarayacak bannerlar yapabilirim. Karşılığında hiçbir şey istemiyorum. İhtiyacı olanlar site adresleri ile birlikte özel mesaj atabilirler. Buna ihtiyacı olan webmasterlar var diye düşünüyorum. Çeşitli boyutlarda olabilir illa 88x31 değil. Tabi bu işe çok zaman ayıramayacağım ve grafik uzmanı olmadığım için özellikle yapabileceğimin örneğini gösterdim. Kimseye bunu ben yaptım da demeyeceğim :)

Yakın zamanlarda piyasaya ücretsiz, her zaman işe yarayacak, kendi yazdığım ve kaliteli php scriptler de sunacağım. Haber, yazı, form mail, üyelik sistemi vs. vs. gibi.

varolaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu devirde kimse kimseye bedava bişey yapmıyor... Helal sana uslanmaz bravo

U

ulukislali

Misafir
Uslanmaz'in ilk bedava müsterisi benim galiba. Maddi olarak olmasa bile, sitesini tanidiktan sonra, degisik yollardan destekleme imkani var tabii ki! :)

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler arkadaşlar. fazla bir istek yok şimdilik :)

ulukislali yapıyorum birşeyler. özelden yollarım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5