İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ihtiyaçtan dolayı satılık

HeroTürk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Oyun inceleme sitesi açmıştım fakat uzun süredir ilgilenemedim. Şimdi yeni bir proje ile yola devam etmek istiyorum ve bu proje için para kaynağı ihtiyacından dolayı sitemi satıyorum.

Bu siteyi kimler almalıdır?
Mobil oyun oynamaktan zevk alan kişiler.
Teknolojiyi takip edenler.
Wordpress kullanmayı sevenler.
Blog sitesi sahip olmak isteyen kişiler :)

Resimler aşağıaki gibidir. (tüm resimler son bir haftalık verilerdir. İstenirse öm yolu yandex görrüntüleme verilir.)
s9eQn16.png

hE11msM.png

SQQvGPL.png

y7hKbV5.png

Sık sorulan sorular:
Adsense banı var mı?
Yok ilk başlarda başvuru yapıldı(1 aylık iken) fakat kabul görmedi ve tekrardan deneme olmadı.
Herhangi bir arama motoru tarafından engeli varmı?
Yok
Konular özgünmü?
Evet
Kaç adet yazı girildi?
83 adet yazı girildi.
Siteye ait video var mı(konu videosu)?
Evet var. Youtube üzerinden yayınlanmaktadır. Herhangi bir silinme riski yoktur.
Geliri varmı?
Adsense alınmadığı ve başka bir firma ile denenmediği için geliri yok
Ödeme yolları nasıl?
Havale veya eft(vakıfbank). Trade 100 üzeri olan kişilerde ödeme yarısı gerçekleşince devir yapılır. 100'den az olanlar ise ödeme peşin olarak yapılmaktadır.
Host dahil mi veya ne kadar idare edilir?
Host dahil değil ve müsait olduktan sonra taşıma işleminizi yapmanız gereklidir.
Domain nereye kayıtlı?
Turhost
Fiyatı nedir?
Fiyat teklif usulu en yüksek teklifi verene satacağım. Fiyat pm gibi cevaplar istemiyorum.

İletişim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5