İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İki adsense hesabı açmak

speed06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İki ayrı bilgisayardan fakat aynı internet bağlantısından google
adsense hesabı açmak sorun yaratır mı?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Farklı hesapları aynı bilgisayardan açmak sorun olmuyor..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
soru amacı net olmadığı için doğru cevaplar alamıyorsunuz.

google aynı bilgisayardan farklı hesapları yönetmeye izin veriyor. diğer taraftan da bir kişinin birden fazla hesap açmasını yasaklıyor..

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet amacın ne olduğuna bağlı ama aynı ip li farklı veya aynı makinadan açılan iki hesap biri banlanırsa diğeride banlanırmı ? Örnek olarak görmemiş olsamda kanaatimce ihtimali vardır. Bence.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
evet birisi banlanırsa diğer hesabı da banlanan hesapla ilişkilendirerek banlayabiliyor. örnekleri çok var.
ama "sorun yaratır mının?" cevabı olarak hayır yaratmaz denebilir.
ben açar mıyım kendime bu şekilde diye sorunca "hayır" cevabını verebilirim :)
ufacık bir risk varsa eğer kesinlikle almam.

Kaiser_Dealxa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kardeşim ve benim hesabım; aynı bilgisayardan açtık, eskiden aynı bilgisayardan kontrol ediyorduk şimdi ayrı, banlanma konusuna gelince risk almayın derim bizim alternatifimiz çok, banlansak bile en az 10 hesap daha açtırabiliriz, ben 2005'ten beri kardeşim 2006'dan beri aynı hesabını kullanıyor.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
riske girip hesabı tehlikeye atma derim, hesabın biri banlandığında diğerininde banlanma riski var, örnekleri daha önce forumda yaşandı...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5