İkinci El Araç Alırken Risk Almayın!

teymir

0
İyinet Üyesi
Katılım
11 Ağustos 2013
Mesajlar
14
Reaction score
0
Aries Otomotiv Ekspertiz Hizmeti

3d664logo.jpg


2. El araç alırken Risk almayın! Aries Otomotiv teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza ve arıza durumlarını test ve muayene edip detaylı oto ekspertiz raporu düzenler. Çeşitli ekipman ve ölçüm aletleri ile ikinci el araçları test edip, mevcut durumlarına ait, detaylı "oto ekspertiz raporu" düzenleyen Ümraniye Ekspertiz kuruluşudur.

Tarafsız bakış açısı; eksiksiz ekipman ve personel donamımıyla müşteri memnuniyetine son derece önem veren bir kurum olarak İstanbul ekspertiz hizmetleri sunan uygun fiyatlarla araç ekspertiz raporu sunan ikinci el oto test check up merkezidir.

Tüm araçların kaporta-boya ,şasi, mekanik-motor, beyin, elektrik-elektronik, ön takım, arka takım, alt gövde, iç yıpranma kontrol, dış yıpranma kontrol, iç-dış çalışmayan aksamlar, dyno yol testi, fren, süspansiyon, yanal kayma testleri uygulamaktadır.

Hizmetlerimiz
  • Araç Ekspertiz
  • İkinci El Araç Testi
  • Oto Ekspertiz Raporu
  • Araba Ekspertiz Fiyatları
  • Araç Ekspertiz Raporu
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst