İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İkiz kuleler arkasındaki gerçek

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Word u açın.

Büyük harflerle Q33NY Yazın. Yazı fontu olarak "Wingdings" i seçin.

Q33NY ikiz kulelere çarpan uçağın kodudur.

Q33NY

Uçak - İkiz Kuleler - Ölüm - İsrail

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Benim bildigim 11 eylul ile ilgili birsey yazinda sembol veya wingdings de cikiyordu onlar. Bir kac teori daha o konuyla iilgili, ucagin hic cami olmamasi, buyuk ihtimal kargo ucagi, ve carpis aninda bir patlayici efekti vermesi. Zaten bir ucagi carpmasiyla bina o sekilde yikilmaz, yikilma sekli patlayicilarla ozellikle indirilen binalarin inme sekline benziyor.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çarpan uçağın seri numarasımı ne işte o Q33NY onu yazınca çıkıyor. İşin içinde çakallık olduğuda kesin zaten.

M

mavidusler

Misafir
:)
(Sadece gülümseyeyim ki karşılıklı konuşmayla uzayıp gitmesin :) Önceki mesajın altına da yazdığım gibi bu biraz net şansıyla alakalı. Birimizin anında gördüğünü bir diğeri çok sonra görebiliyor. Eee ne demişler; "gülme komşuna, gelir başına" :)
Ya ben sadece gülümseyip çıkacaktım dağıttım konuyu pardon.
Sevgi, saygı, barış, om om om...

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kod uçaklar çarpmadan bulunmuştu ama çözülememişti ben bunu üniversitedeyken görmüştüm çok eski bir mevzu .. kodu bulmuşlar dinleme vb. yöntemlerle ama çözemeynice pek bir anlamı yok ...

Q33NY bu saldırının kod adı diye biliyorum ben

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende birkaç sene öncesinden hatırlıyorum ama tekrar ilgimi çekti. Son kez önüme geldiğinde uçakla ilgili bir kod olduğunu duydum ben. Mantıklı aslında Q33NewYork.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5