İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

IKRA Hosting.net 2$'dan baslayan fiyatlarla hosting

• Konbuyu başlatan themaniac
  • Başlangıç tarihi
T

themaniac

Misafir
IKRA Hosting
www.ikrahosting.net

Sadece Linux-based hosting satisimiz vardir. Hosting piyasasindaki ilk yilimiz olmasi itibariyla fiyatlarimiz cok uygundur. Turkce olarak teknik destek verilmektedir. PHP destekli website kurmak isteyen ve bunu en uygun yolla yapmak isteyenlere ikrahosting.net i tavsiye ediyorum.

Bayiisi oldugumuz anasirket asla kendisinin bilinmesini istemiyor ve musterilerinde direk baglantisini istemiyorlar. Sadece reseller'larin baglanti kurmasini istedikleri icin anabayiimin ismini aciklayamiyorum.
Ama Amerika merkezli ve alexa.com'da ilk 110bin icersindeler.

Sitemiz Yeni Yil ile hizmete girmis olup simdiden kullanici sayisi her gecen gun arttirmaktadir. Suan icin 4 hosting paketimiz bulunmaktadir. Ancak bu hafta icerisinde toplamda 7 Hosting paketimiz olmus olacak. Halen diger paketlerimizin fiyatlandirma asamasi surmektedir.

Ben IKRA Hosting'in sahibiyim. Tayland'daki bir Turk Kolejinde ingilizce ogretmenligi yapiyorum. Once Tayland'da sirf Turklerin adini duyurmak icin bir VoIP isine girdim ve Taylandda en cok satan VoIP reseller'lardan birisi oldum.

Simdi ise kendi dusunce dunyamizda Hosting sirketleri var olsada sayisi cok az oldugu icin suan webhosting hizmetini de www.ikrahosting.net ile acmis bulunmaktayim. Benim garantim hicbir kimsenin ikrahosting'den yana uzuntusu sikintisi olmayacagina dairdir. Ilk emir (IKRA) ile baslattigimiz linux hosting firmamizda ilk esasimiz guven ve musteri memnuniyetidir.

Kendi dusunce dunyamiz derken sunu kastettim. Ornegin Onumuzdeki ay 14Subat 2011 Mevlit Kandili, yani Efendimiz SAV'in kutlu dogumu. O gun icin hazirladigimiz ozel bir kampanyamiz var. Mesela bugun Martin Luther King ile alakali bir gun oldugu icin bazi Amerikan hosting sirketleri bugun icin ozel indirimler vb seyler yapiyorlar. Bende bunu kendi dusunce dunyamiza goresini yapmak icin yola ciktim. Umarim dusuncelerim hic bir yanlis anlamaya sebep olmaz. Benim isim asla dini istismarda degildir. Bu sekilde dusunen arkadaslar varsa kesinlikle yorum yapmasinlar rica ederim.

Netice itibari ile IKRAHosting.net Amerika Menseli bir hosting firmasinin Taylanddaki bayiisidir ama Turk kullanicilar icin hazirlanmistir. Gerekli irtibat telefonu ve adres sitemizde mevcuttur. Isteyenler Bangkok Buyukelciligi araciligi ile benim hakkimda, Enis AKSU, bilgi edinebilirler. Bizim asla kullanicilarimizdan gizli sakli bir isimiz olmadi ve olmayacaktir.

Herhangi bir sorunuz varsa bana [email protected] adresinden yada cep telefonuma +66838059035 den ulasabilirsiniz.

Ayrica devlet yada ozel hic farketmez, butun okullarin tuzel kisilikleri icin Limitsiz hesabimizda %20 indirim sunmaktayiz.
Ogrenci Cpanel kampanyamiz da vardir. sitemizden ayrintilara bakabilirsiniz.
Cpanellerimiz Turkcedir. Sitemizde Demo Cpanel'de mevcuttur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5