İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ilan başına 2 milyon kazanmak isteyenler buraya !

M

malatyasporlu

Misafir
evet şiimdi size tek bir ilandan 2milyona kadar kazanabileceğiniz bir sistem sunacağım fakat öncelikle şunu belirteyimki sonra bana niye o kadar okuutun o zaman deyip küfretmesinler :)

bu sponsor yanlızca 1.dereceden fakat com net org biz ve uzantıları için geçerli ---- sitemynet yönlendir v.s gibi uzantınızı bırakın gen.tr bile olsa kabul edilmiyor...

mesele şu bir araba sitesi ne getirteceğiniz ilan başına 250.000-2.000.000 tl arası kazanç sağlayacaksınız..
şunu belirtmeliyim ki ilan vermek ÜCRETSİZ !!! bu yüzden çok kazanacaksınız yaptığınız her üye nin verdiği her ilandan alacaksınız..

örneğin benim şu an 10 üyem var şimdi bunlar benim linkimden değilde direk sitenin adresini yazıp girseler en az 250000 en fazla 2000000 kazanacaksınız...

tek kelimeyle MÜKEMMEL !!!!

siteye yukarıdaki bağlantıdan üye olabilirsiniz...

hesabınızı havale yöntemiyle alacağınız kesin fakat bir tarih veya miktar vermemiş )

haydi kalın sağlıcakla kardeşlerim...

F

fifasct

Misafir
Kelin ilacı olsa başına sürer.
Ben Araba.com dan direk tıkladım girdim :)
sen de reklam yapmışsın iyi :D
Kendin kazanmadıktan sonra burayı mesajla doldurmanın bir mantığı yok bence.

M

malatyasporlu

Misafir
hayda tövbe yarabbim arkadaş sen benim yazdığım herşeye aksi bi cvp vermek zorundamısın sanane be adam para kazanırım kazanmam

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fifasct' Alıntı:
Kelin ilacı olsa başına sürer.
Ben Araba.com dan direk tıkladım girdim :)
sen de reklam yapmışsın iyi :D
Kendin kazanmadıktan sonra burayı mesajla doldurmanın bir mantığı yok bence.

..niyet nedir?

lütfen cevap verin?

F

fifasct

Misafir
Bir ayda 960 Milyon kazan
İlan başına 2 milyon kazan

Neden bu insanlar önce kendileri kazanmaz da başkalarına 100 kazan diyip kendileri onlar 100 çalışmaya çalışırken 1 kazanırlar?
Bunu diyorum şu altın internet mi ne o da aynı şey..

böyle kazanacağını bilen herkes direk araba.com dan girer merak etme !

M

malatyasporlu

Misafir
Allah allah şimdi bunun konuyla ne alkası var bende üyeyim ve sitemde bannerlerini yayınlıyorum... yav kardeşim sen lafta anlamıyosunki ben ne yapayım

F

fifasct

Misafir
Hayır sadece örnek verdim

Önce bi kendin kazan gel
sonra kazanırsın
buradaki insanalrın üzeridnen kazanmış gibi oluyorsun aksi takdirde

Ben laftan anlıyorum da bence sen anlamak istemiyorsun :)
Saygılar (ne kadar kaldıysa)

M

malatyasporlu

Misafir
ya bak güzel kardeşim benim ben burda bi tanıtmak istedim isteyen üye olsun isteyen üye olmasın sen niye bu kadar uğraşıyosun ki? anlayamadım gitti

F

fifasct

Misafir
pardon alsında
saece sana yazzmışım gibi oldu kardeş :D
ama şu bir gerçek
kelin ilacı osla başına sürer..
daha önce bu foruma pek bakmazdım para kazanma fln
altın internet olayına da acayip tepkiliyim.. adam on milyon kazanamıyor 960 milyar diye dalga geçiyor
baştan sonra okudum bide yazıyı
960 milyar kazanana kadar intahar et daha iyi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi