İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlan Scripti Arıyorum

D

DomainAbi

Misafir
Merhaba,

uzun süredir aklımda olan projeyi hayata geçirdim ama daha işin başındayken detaylı aramanın olmaması ve daha işlevsel bir scripte ihtiyaç olması nedeniyle böyle bir konu açma gereği duydum.

2.el cep telefonu ve aksesuarlarına yönelik ilan sitesi için bir scripte ihtiyacım var.

Üyelerin ilanlarını ücretsiz yayınlayacağı bir site olacak.
Sistem gittigidiyor gibi değil sahibinden gibi olacaktır.
cep telefonu ilan sitesi olacağı için ilan verenin detaylı bilgi vermesi gerekmekte ilan için( 3g , görüntülü konuşma , kayan kapak , dokunmatik ekran vs ) ki telefon arayan bir kullanıcı telefon ararken filtreleme yapabilsin( 100-200 lira arası , dokunmatik , nokia marka , kayan kapak ) gibi..

İlerleyen dönemde ,
-ilan yayınlamak
-vitrin özelliği
-güvenli ticaret için ödeme tahsilatı yapılabilecek.

bunun için şimdiden ödeme sistemi scriptte dahil olmalı ve sitenin ücretli/ücretsiz kullanımını manual admin panelden seçebilmeliyim.

açık kaynak kodlu olması gerekmekte ki ilerleyen dönemdeki günceli yakalayabilelim.

Eksik kalan bir yer varsa ilerleyen dönemde konu içerisine eklenerek bildirimde bulunulacaktır.

böyle bir script için tavsiyelerinizi ve yönlendirmelerinizi de duymaktan memnuniyet duyarım.

Sizlerden istediklerim,
ücret
teslimat süresi
ödeme şekilleri
referanslarınız ( mümkünse e ticaret ve ilan sitesi olarak )
web ve mail adresiniz
ve telefon numaranızı özelden iletmeniz.

Ve lütfen konu altından mesaj attığınızı bildirin ilerleyen günlerde yanlışlıkla teklifinizi silersem size tekrardan ulaşabileyim.

Saygılarımla..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi