İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlan WP Wordpress teması

aTk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilan-wp.jpg

Daha önce Sade WP, ve Gri WP temalarını sizlere sunmuştuk. Şimdi ise sırada İlan WP teması var. Aslında bu temayı bir arkadaşımıza yapıyordum, fakat arkadaş o kadar emek harcamama, ve dediklerini yapmama rağmen temayı beğenmedi. Ben de yapmışken (nasıl olsa istemiyor vatandaş) temayı paylaşalım dedim. Arkadaş ilan sitesi için istemişti bu temayı. Ben de ismini İlan WP koydum. 2 kolonlu widget destekli bir tema yaptık. Beğenirseniz ne mutlu, beğenmezseniz de sağlık falan olsun artık. Siyah ve beyaz ağırlıklı bir tema oldu. Kullanımı biraz dikkat gerektiriyor fakat. Kullanımı;

- Her sayfada 6 yazı yayınlayın. (çift sayılardan hepsi olabilir ama böyle daha hoş, 6, 8, 10, 12 gibi..)
- İlanınızın açıklamasını more tagından önce, gereken vasıfları more tagından sonra yayınlayın.
- Yazıların alt kısmında google reklamlarını dilediğiniz gibi değiştirin.
demo ve indirme sayfaları için yazının devamını okuyun.

mini-son-yorum.gif
Demo
zip.gif
Kom2 - Kaynak

http://www.zimpara.org/ilan-wp/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5