İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İletişim Formu(İçine Yazı Yazma)

okyanusdisel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba, Elimde Psd Olarak İletişim Formu Html Olarak Kaydettim Yani Web İçin Olarak Kaydettim .html Dosyasını Açınca İçine Birşeyler Yazamıyorum :D Onu Nasıl Düzenliyebilirim?

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Yazı yazılacak alanları(adı,soyadı vb) sliceler ile kesin web sayfası olarak kaydettikten sonra dreamweaver gibi düzenleme programları aracılığı ile bu alan slicelerini silin yerine input koyacaksınız yazıysa bu değer <input type="text"> şifre türü bir alan ise <input type="password"> şeklinde değer alacak. Dosyayı foruma yükleseydiniz yardımcı olacak biri bulunabilirdi, ben gibi :)

okyanusdisel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Buradaki Konuda Var Oops ben yaptım yazmışım düzelttim verdiğim konudaki dosyayı düzenliyip bana pm olarak atarsanız sevinirim şuan macromedia dreamweaver la açtım yapamadım :D (kabiliyetsizliğim :D)

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
işim olduğu için uğraşamadım eve geçince halledeceğim ancak deyinmeden geçemeyeceğim zaten bu konuda bir bilginiz yok bunun ile uğraşmak yerine hazır php iletişim sayfası edinin derim. Neden diyecek olursanız oradaki resmi kaldırıp yerine
<input type="text" name="isim">
<input type="text" name="konu">
<input type="text" name="mesaj">
dahi yazamıyorsanız php kodlarını nasıl yapacaksınız bilmiyorum :/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5