İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İletişim formu sorunu

shevsevko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar,
Sitem flash tabanlı..php dosyasında sadece mail adresi kısmını değiştiyorum fakat mail gelmiyor.Acaba atladığım bi nokta mı var. Yardımcı olursanız sevirim.

<?php
$contact_name = $_POST['name'];
$contact_email = $_POST['email'];
$contact_subject = $_POST['subject'];
$contact_message = $_POST['message'];

if( $contact_name == true )
{
$sender = $contact_email;
$receiver = "mail@adresim";
$client_ip = $_SERVER['REMOTE_ADDR'];
$email_body = "Name: $contact_name \nEmail: $sender \n\nSubject: $contact_subject \n\nMessage: \n\n$contact_message \n\nIP: $client_ip \n\nFlash Contact Form provided by http://www.aaa.com";
$extra = "From: $sender\r\n" . "Reply-To: $sender \r\n" . "X-Mailer: PHP/" . phpversion();

if( mail( $receiver, "Flash Contact Form - $contact_subject", $email_body, $extra ) )
{
echo "success=yes";
}
else
{
echo "success=no";
}
}
?>

K1R1A1LM1AS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bu şekilde yollanan mailler %90 spam/bulk kutusuna düşecektir, mutlaka o kısmıda kontrol edin. Mail hiç bir şekilde iletilmiyor ise, hosting hizmeti aldığınız yer mail() fonksiyonunu engellemiş olabilir veya deneme için kullandığınız mail serverı, imzasız mailleri kabul etmiyor olabilir.

shevsevko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hiç bir şekilde gelmiyor.mail kısmında spam bölümü de yok anlamış değilim :S hostumu isimtescilden almıştım.
ilgine teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5