İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iletisim formu yardim

umittt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaslar. wp sitemde contact form 7 ve configure smtp eklentilerini kullaniyorum. sitemde 3 tane farkli iletisim formu var. onceleri guzel calisiyordu ama simde formu doldurup gonder butonuna basinca dondukce donuyor. ya cok gec gidiyor ya da hic gitmiyor. sorun nedir acaba

academidea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç uğraşma hocam, jotform kullan, istediğin gibi dizayn eder bi sorun yaşamadan kullanırsın

umittt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun cozulmedi. bir degisiklik yapmamama ragmen mesajlar cok yavas gidiyor. iletisim formunu doldurup gondere basinca dondukce donuyor mesaj cok gec gidiyor. yardim ltfn

umittt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yardım lutfen. İsimtescil hostingim ile wordpress sitemde contact form 7 kullanıyorum. sitemde 3 adet iletişim formu var. daha once cok guzel çalısıyorlardı. Şuan birisi hiç göndermiyor. Diğer iki formda da doldurup gonder butonuna basında dönüyor da dönüyor, sonra da birkaç tane birden mesaj gidiyor. Eskiden hemen tık diye giderdi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5