İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ilginç bir yazı

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ya işte yurdum insanı ne kadar salakki kanıyo böyle şeylere :D
Tonla arkımın msn leri uçmuştu. Sebebi ise "engelleyen adamı görmeyi sağlayan siteler"...
tabi veriyo siteye şifreyi kullanıcı adını sonra msn çalındı, çalınır tabi salak! :) hayır bide engel yapan adamı görsem noolur görmesem nolur oda ayrı bir konu....

buda o hesap işte. bunu kullanacak olan adam akıllı ya...Bi tek o kaldı kafası çalışan çünkü yüklücek programı hemen :D

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani bu işe site açılması tuhafıma gitti benim.
Yani bu güne kadar site yapıp da trojen bulaştıran mantığı görmemiştim.
peki bu site nereden hit sağlamayı düşünüyor acaba?
back link falan satın alıp aramalarda youtube diye öne mi çıkmak istiyor sizce?

yani böyle bir virüs sitesine kim link verir (kaldı ki google virüs yükleyen siteleri bir süre sonra aramalarda blokluyor)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
banada bi kaç kere açıldı sayfa..bir yerlere popup vermişti sanırım...
ama nolucak abi, domain para değil host para değil 50 kişiye bulaşsa vardır bir kıymeti adamın gözünde ;)

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani virüsün bulaşmasından demekki çıkar sağlıyorlar
boşta tekrar format atabileceğim makinam olsaydı virüsü bulaştırtıp incelemek isterdim

eğer hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5