İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk 15 Kişiye Ücretsiz Logo

mertozgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Yaptığınız Bannerler harika,
bana 180*100 çapında bir banner hazırlarmısınız, üzerinde kırmızı don resmi ve osurmadan mıçana helal olsun yazısı olmasını istiyorum site ismi yok sadece çeyizime koymak için istiyorum referans olarak da istediğiniz siteye koyunuz.
Biraz saygılı davranalım adam(?) bunu yapabiliyor demekki, fakat şu salağa yatma politikanızı anlamadım.

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Biraz saygılı davranalım adam(?) bunu yapabiliyor demekki, fakat şu salağa yatma politikanızı anlamadım.

eğer ilk 15 de girdiysem bir banner talebinde bulundum, hediye edilen bir şey varsa bende buna talibim şahıs kendisi nasıl karşılıyor. Siz ona neden avukatlık yapıyorsunuz ki belki 15 kişiden biri olacağım ve bu banneri yapılacak kişilerden biri de ben olacağım.

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
arkadaşlar bence bu arkadaşımız düşen piyasaya bir mesaj vermek istemiş.Sonuçta bunları yapan alelade bir üye değil prestij üye.Piyasayı tiye almış bence.O yüzden ağır eleştiriler yapmanıza gerek yok ince bir espiri yapılmış olabilir

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
arkadaşlar bence bu arkadaşımız düşen piyasaya bir mesaj vermek istemiş.Sonuçta bunları yapan alelade bir üye değil prestij üye.Piyasayı tiye almış bence.O yüzden ağır eleştiriler yapmanıza gerek yok ince bir espiri yapılmış olabilir

Bende tamamen böyle düşündüğüm için ilk 15 e aday oldum. Bugün bir arkadaş ücretsiz logo yapacaktı sanırım onun eleştirisini yapıyor, Ama bu arkadaşı daha önce liselilere müjde konusu vardı oradan hatırladım. Anladığım kadarıyla şaka yapmayı seviyor bende hoşuma gitti o yüzden yazdım, Yanlış anlaşılmasın kimseye saygısızlık yapmak niyetim yoktu.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
valla logolara baktımda logo demeye utanıyorum herhalde çalışanlar 10 yaşındaki daha yeni painti öğrenen kişiler

Mustafa Maşa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Logolarını harika olmuş. Ücretli site tasarımı yaptırmayı düşünüyorum. Ama tek şartık bütün çizimler PAİNT'ten olucak :D

İşin şaka tarafı biyana sonuçta ortada bi emek var, emeğe saygı :D

izletin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun yok

arkadaşlar şikayet etmeyin arkadaş zarf attı herkes duşdu :)) paint çalışması olduca başarılı tebrik ediyorum arkadaşı banada yapsa keşke :))

A

abdullahsabit

Misafir
teşekkürler arkadaşlık sitesi gibi olmus ama kalp falan emeğe saygı sağolassın

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Ben teşekkür ederim.

Referans amaçlı ücretsiz logo çizimlerimiz devam ediyor.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
@ovetto, harcanıyorsunuz burda. holdinglerin kapısını çalın bu referanslarınızla.

ayrıca ciddiye alanlara :)
trollface.jpg

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bilmem kaç kişiye ücretsiz logo başlıklarında yapılan olayın saçmalığına karşılık olarak ironik eleştiri mi yapıyor Ovetto bilemiyorum ama saçmalayanlardan pek farklı gelmiyor göze. :)

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Ovetto, bana yaptığın logoyu bir huzur evine bağışladım. Bir tane daha yapman gerkeiyor şimdi.

Best wishes and kidly regards

A

abdullahsabit

Misafir
bana yaptığın logoyu sattım.100 dolar verdiler sattım tekrar yaparmısın kazançlı:D

grafikci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hani güldürürken düşündürmek diye bir deyim vardır ya... azıcık düşünün arkadaşın ne demek istediğini anlarsınız :)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Bu kadar ciddi ve pro.
Logolar olamaz bravo diyorum başarılar diyorum Türkiye'nin hatta Dünya'nın en iyi grafikcisi alkışş..

Kolay Gelsin.:D

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Logolar çok başarılı, maskot çalışmanızda varsa firmamızın e-ticaret sitesi için bir maskot rica edeceğiz :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5