İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk 5 Kişiye 0,05$ paypal

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
hocam zaten co.cc bana 0.1 veriyor her üye başı bende yarısını üye olacak arkadaşa veriyorum. co.cc zaten ücretsiz alan adı, alan adı ve 0,05 pp alacaklar daha ne?

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
hocam farklı algılanmasın bilmediğimden soruyorum bu REF olayı sizdemi oluyor sadece yoksa üye olan herkeste mi oluyor ?

(tabii ki üye olup ref link dağıtmak gibi bir düşüncem yok bu sekildede algılanmasın.)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
yok hocam isterseniz dağıtabilirsiniz de kimse kalkıp ne yapıyorsun sen diyemez. sorunuza gelince ref. sistemi herkeste mevcut olan bir şey. 1$ olunca pp ile gönderiyorlar. 5 kişi üye olmuş benim refimden ben de kalan 5 kişiyi yukarıdaki yöntemle sağlayıp paramı almak istiyorum ;)

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
yok hocam isterseniz dağıtabilirsiniz de kimse kalkıp ne yapıyorsun sen diyemez. sorunuza gelince ref. sistemi herkeste mevcut olan bir şey. 1$ olunca pp ile gönderiyorlar. 5 kişi üye olmuş benim refimden ben de kalan 5 kişiyi yukarıdaki yöntemle sağlayıp paramı almak istiyorum ;)

tamam üstad üye oluyorum bende pp felan göndermenize gerek yok işiniz görülsün

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
aldim hocam gerek yok pp ha ref varken almısım ha ref yokken madem alıcaz birinin işine yarasın :)

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bu konu için I-trader kullanmayın lütfen. Bu bir alışveriş değil...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5