İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk 5 kişiye indirimli fiyat!

Beo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
080111_0659_CoLinkingAn1.png

Merhaba ;

Edu - Gov tanıtım yazılarını Wm sitelerine ilk getiren biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki , birçok müşterim bu hizmetim sayesinde arama motorlarında , hedef kelimede ve içeriklerinde istedikleri yere geldiler.

Ben vaad ettiğim hizmeti fazlasıyla müşterilerime sunuyorum. İşi teslim ettikten sonra da , müşterilerime her konuda destek veriyorum.

Benden aldıkları bu hizmetten çok daha fazla fayda sağlayabilmeleri için gereken bazı işlemleri , benim bulduğum ve işe yarayan bazı taktikleri ücretsiz uyguluyorum ve paylaşıyorum.

Şu sıralar kredi kartımın ödemesi var . Kredi kartı borcumu ödeyebilmek için bir indirim yapmaya karar verdim.

"20-30+ Edu | Gov Hepsi Farklı İp Yuksek Pr,Alexa,Trustrank Değerine Sahip Sitelerden Tanıtım Yazıları" konumda bulunan "Hepsi Bir Paket"i sadece 5 kişiye 40 TL'den sağlayacağım.

Bu hizmetimi alan 5 kişiye istediği taktirde "100 + Farklı İp'da Barınan Sitelerden Tanıtım Yazısı Çok Ucuza" hizmetimi ise 10 TL'den sağlayacağım.

Hizmeti satın almak isteyen arkadaşlar aşağıdaki formu doldurup bana PM aracılığı ile gönderirlerse hızlı bir şekilde geri dönüş yaparım.

Tanıtım yazınızın başlığı :
Tanıtım yazınız :
100 sosyal imleme işlemi istiyor musunuz ? :
Pingleme işlemi istiyor musunuz ? :
Ödeme bilgisi (İşbankası , Misli , Paypal) :

İletişim (Msn & Mail) : admin[et]torrentdestek.net (Msn ekleme talepleri gelmiyor. Ekledikten sonra özel mesaj ile msn adresinizi bana iletmeniz gerekiyor.)

En aktif konum R10'da bulunmaktadır. Buradan inceleyebilirsiniz.

İndirimli olan bu hizmet 2 gün / 5 kişi olarak sınırlıdır.

gokhan2517

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
hocam 25 tl ye yaparım derseniz alayım ben... kısaca özetlemek gerekirse bu ay battım da :D

Beo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malesef hocam.

Kolay gelsin.

okanakca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet aslında fiyatta küçük değişiklik yapabilirseniz ilgilenebilirim...

Beo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatta zaten değişiklik yaptım.

50 idi 40 a düşürdüm.

Ekleme: Son 1 gün.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5