İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İLK 5'E çıkartacak var mı

reskoon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cam balkon konusunda açdığım 4 adet sitem var.bu siteler hazır wep sitesi.ben 2 tanesini ilk 10 soktum.konyacambalkoncu.net 2.sırada şu an.konakcambalkon 4 sırada.sizden istediğim diğer 2 adet sitemi ilk 5'girdirmeniz.ben 25 günde ilk ona girdim kendim yaptım fakat şimdi adwords reklamıyla ilgilenmem lazım onun için bu işi yapacak arkadaşlar aranıyor

ilk site:www.reskoon.com

ikincisi:www.konakcam.com

anahtar kelimeler:konya cam balkon-cam balkon konya-konya cam balkon fiyatları-konya cam-konya balkon camlama-akdeniz cam balkon-vizyon cam balkon

rekabet oranına gelince 2 adet daha site var onlarda 1 ve 3 sıradalar.fazla usta değilller konularında ama sürekli hit yolluyorlar sitelerine sizlerde hit yolluyarak ve menüler oluşturarak yapabilirsiniz sorun değil.dilerseniz bende anladığım kadarıyla resim ve yazı konusunda sizlere yardımcı olurum

lütfen bu işi yapacak kişiler ücretini yazsın siteleri incelesin

ödeme önden kapora verilecek
site sıralaması yükseldikçe ücreti ödenecek

max süre:30-40 gün

rekabet oranı oldukça düşük

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5