İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk Adım

ozgurluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba zeki insanlar,

Herkese selamlarımı sunuyorum,bu sistemde oldukça yeniyim.Üyelik tarihim eskidir fakat işlerim nedeni ile pek zaman ayırıp buraya yoğunlaşamadım.

32 yaşındayım ve ben her zaman para kazanmak için emek verenleri takdir etmişimdir,çok genç arkadaşlarımız bulunuyor burada ve bende bir zamanlar onların yaşında iken internet üzerinden ayda 4-5 bin lira gibi paralar kazanıyordum fakat bağlatılarımı koparmış ve yapmış olduğum çevreden oldukça uzakta kalmıştım.Her şeye en baştan başlamam için ufak sermayelerim olmalı ve ben burada sizin tabirlerinizden oldukça uzağım bir çok bahsi geçen açıklamaları neredeyse google dan aratarak öğrenmeye çalışıyorum.

Lafı fazla uzatmadan,makale yazarlığı yahut bunun gibi ilk planda basit işler arıyorum en azından konunun içinde oldukça zamanla bilgi sahibi olabileceğimi biliyorum.Bu tarz işleri olan arkadaşlarımız bana verebileceği bir iş ve yapabileceğim şeyler hakkında biraz bilgi verirse(ve bu bilgileri yaptığım işlerden alacağım paradan kesinti yaparak onlara geri ödeyeceğim)sevinirim.

Yani iş arıyorum çünkü internette uğraşabileceğim oldukça zamanım var,ilgilenip iş verebilecekler için teşekkür ederim.

Elbette ki ilk adımları zor atabilen bir çocuk gibiyim,atağım ilk adımı bekliyorum.

ve ilk işimle beraber para mı aldım(dangersercan'a tşkler)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5