İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk Arayüz Çalışmam (Görüşleriniz,Önerilerinizi Bekliyorum)

tasarimix

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
İlk arayüz çalışman ise oldukça başarı ama biraz konumlandırma sorunun var bence,özellikle reklam yerleri yüzünden üstteki menü kaybolmuş gibi ve aşşağıda buluna iki uzun reklam alanı sitenin kenarlarında olsaydı daha iyi olurdu.Biraz düzenlemn gerek bence.

İlk çalışmana göre güzel tebrik ederim.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
İlk tasarıma göre gayet şık ve sade olmuş. Ama neden logo bölümü yok anlayamadım ?

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
İlk arayüz çalışman ise oldukça başarı ama biraz konumlandırma sorunun var bence,özellikle reklam yerleri yüzünden üstteki menü kaybolmuş gibi ve aşşağıda buluna iki uzun reklam alanı sitenin kenarlarında olsaydı daha iyi olurdu.Biraz düzenlemn gerek bence.

İlk çalışmana göre güzel tebrik ederim.
evet yazı başlık ve tarihleri gittikçe sağa doğru kaymış benim gördüğüm kadarıyla. cetvelleri kullanmanı tavsiye ederim :)
header veya banner ne diye adlandırmak istersen biraz daha geliştirilebilir diye düşünüyorum bu ikisinin dışında ideal ve gayet hoş.
başarılar.

Murat05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Gayet Güzel ve Şık Olmuş hocam,Sadeligi Ön Planda :)

caylakoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kapsamlı ve güzel olmuş diğer arkadaşların söylediklerini dikkate alırsan daha bir güzel olur.başarılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5