İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk Bloğum Sizce Nasıl Gidiyor ?

UnderW4ter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar forex,borsa konusunda bir blog açtım bayağı araştırma yaptım işte seo uyumlu günde 3-4 özgün içerikli tamamen kendi yazdığım makaleleri ekliyorum siteme zaten ilk günü daha 3-4 makale var. Biliyorum bu işin uzun vadeli bir iş olduğunu ve ilk 4-5 ay para kazanmak yada hit almak gibi bir beklentimde yok ama bu şekilde devam ederse günlük 3-4 makale ve günlük analizler ile sizce adsenseden falan ileride para kazanabilir miyim bu siteyle ? sizce;

- sitenin eksikleri neler?
- siteyi nasıl tanıtabilirim veya tanıtmalı mıyım ?
- siteye neler ekleyebilirim?

SİTE İÇİN TIKLA

hassanmetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel blog başarılar dilerim. bence biraz daha görselliğe önem verirsen daha iyi olur.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bazı araçlar description ve keywords vermediğinizi söylüyor. H etiketkerine uymuyormuşsunuz. Tema seçiminiz iyi fakat düzenleme ile daha iyi bir görünüm alabilir ve kullanıcı açısından daha elverişli olabilir.
İçeriğiniz en azından şuanlık özgün duruyor.

Başarılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5