İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İLK ÖDEMEYİ ALDIM

facevideo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel ve mükemmel bir site olan PTC sitesi 5 $ ödememi solidtrustpay hesabıma gönderdi. Bir kaç gün sonrada aldığım ödemeye burada palacağım site kesinlikle scam bir site deyildir. Kayıt olduğunuz zaman ortalama günlük 8 reklam var onları izliyorsunuz ve her izlediğiniz reklamlarda size paranızı panelinize yansıtıyor. Sistemi şuanda değiştirdiler önceleri 20 $ olsun diye bekliyordunuz fakat şuanda en düşük 5 $ a indirdiler ben yaklaşık 1 haftadır yapıyorum ve ilk ödemeyi aldım 5 $ eğer sizde kayıt olmak isterseniz.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Hesap kazancınızı hesaplayalım

GÜNBAŞI TIKLAMA : 5

TAVSİYE PUANI : 100

Günlük Kar : 37,5 $
Aylık Kar : 1,125 $
Yıllık Kar : 13,500 $

Tabiki buradaki kazancınızı siz sürekli olarak arttırabilirsiniz. Nasıl mı ?

Sizin getirdiğiniz kişiler sizin referansınız ile gelir ve alt üyeniz olarak kayıt olur. Ve alt üyenizin getirdiği üyelerde sizin alt üyeniz sayılırlar. Yani onlardan gelen kazanclarda hesabınıza eklenir. Ne kadar çok alt üye kayıt ederseniz o kadar çok yukarıdaki hesaplamayı yakalamış olursunuz ve kazancınızda bir o kadar artar.

HER KONUDA BURADAN BANA PM ATABİLİRSİNİZ.

[email protected] adresine de maillerinizi atabilirsiniz 24 saat içerisinde size geri dönüş yapılacaktır.

Sizlere şimdiden bol Kazançlı Günler Diliyorum

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ödemelerinizi alabilmeniz için aşağıda siz vereceğim site ücretsiz olarak üye oluyorsunuz ve kazancınızı aktarabiliyorsunuz

Kayıt için tıklayın

facevideo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[video=youtube;6-N5D5KCR9U]http://www.youtube.com/watch?v=6-N5D5KCR9U[/video]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5