İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ilk sahur

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ehuehue...

valla uzun zamandır diyet yapıyodum zaten 21 kilo vermiştim ramazanda ise bi zorluk çekeceğim sölenemez. ne yalan söliim aradan bir saat geçti duşumu aldım ikinci sigarayı yeni yaktım. On dakika sonrada namaz vakti. Namazdan sonra görüşürüz Kalın sağlıcakla ;)

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sarget 21kiloyu nekadar sürede verdin ve doktor kontrolunde mi verdin :p
50 kilo kadar fazlama var abiii

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
günün 8 saati koşturarak diğer 4 saati çalışarak geçtiği için oruç tutamıyorum :(

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
sarget 21kiloyu nekadar sürede verdin ve doktor kontrolunde mi verdin :p
50 kilo kadar fazlama var abiii

yaklaşık 2,5 ayda verdim biraz daha fazla olabilir. biz buna 3 ay desek daha doğru olur.. 1,5 ay doktor kontrolündeydim akupunktur tedavisi oldum çok iyi etkilerini gördüm, midemi alıştırdım abur cubur yemeyi kestim, şuan doktor kontrolünde değilim 110,50 kiloydum 89 kiloya düştüm. geçen yıl olmayan elbiselerim bu sene bir hayli güzel oturuyolar üzerime :)

bol bol su, sabah 6 deyince güneşin ilk ışıklarıyla birlikte 9-10 km yürüyüş yetiyor :p

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
yaklaşık 2,5 ayda verdim biraz daha fazla olabilir. biz buna 3 ay desek daha doğru olur.. 1,5 ay doktor kontrolündeydim akupunktur tedavisi oldum çok iyi etkilerini gördüm, midemi alıştırdım abur cubur yemeyi kestim, şuan doktor kontrolünde değilim 110,50 kiloydum 89 kiloya düştüm. geçen yıl olmayan elbiselerim bu sene bir hayli güzel oturuyolar üzerime :)

bol bol su, sabah 6 deyince güneşin ilk ışıklarıyla birlikte 9-10 km yürüyüş yetiyor :p

baya hırs yapmışsın galiba tebrikler :)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sabah kalkınca kahvaltı derdi yok.. Akşam yaz saati uygulaması olduğu için biraz geç gelsede güzel oluyor. Eskiden Ultima Online diye bir oyun vardı millet karakterlerine bile oruç tutturuyodu =).

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5