İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk WP Temam | Görüşlerinize İhtiyacım Var

makaleyazari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba; Uzun yıllardır site işletip ek gelir sağlıyordum. Kendimi web tasarım programlama alanında geliştirme gereği duydum. Severek yaptığım bu işi yavaş yavaş öğreniyorum. Sizlere 1 ay içinde css öğrenerek yaptığım bir temayı sunmak istiyorum. Temamı yaparken seohocası, fuub, odunya, artemia ve etrafımda gördüğüm tüm temalardan esinlendim Sayfalama seçeneklerini fuub'dan aldım. Çünkü gerçekten hoşuma gitmişti. Yorumlama kısmı seo hocasından editlenerek yapıldı. Geriye kalan tüm kısımlar kendi tasarımımdır. Demo kurdum. Buyrun bakın ve görüş bildirin arkadaşlar.
Görüşlerinize göre temaya son şeklini vermeyi ve ya az bir ücret ile satmayı ya da ücretsiz yayınlamayı düşünüyorum.

Demo: tema.makaleyazari.com

NOT: Temada css3 kullanıldı ve ie'de s(son versiyonu hariç) sorun veriyor. Lütfen mozilla veya chrome ile bakın.

TEMA'da tüm görselliği düzenleyecek kadar geniş alana sahip bir yönetim paneli de var.
Tema yönetim paneli kodlaması basittir. Seohocasının paneline benziyor. Footer, logolar, sosyal ağlar, header twitter bölümü, reklamlar,sidebar bileşenleri, abone olma bileşeni, v.s.. tema panelinden düzenlenebilir.

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Temanın ilk bakışı güzel. Ben sadece gözüme çarpan bir iki çok küçük eksikten bahsetmek istedim.
1. Anasayfada konuların sol üst tarafında çıkan resimler soldan ve üstten biraz daha mesafeli olmalı.
2.Arka planlarda kullandığın resimleri tam olarak kullanmışsın. Bu da sayfanın geç açılmasını sağlıyor, haricen de sayfanın kb'nı arttırıyor. Seo açısından tutulması zor görünüyor.

ama dediğim gibi görsel açıdan gerçekten çok güzel bir tema. Ellerinize sağlık.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5