İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlker Yasin

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
@Sarget kardeşim vallaha en iyi sen yaparsın spikerlik laf atanıda çeker vurursun ahua ne ekşın olur futbolcuya sinirlenip sahaya sıktığını düşünemiyorum bile ehehe haşin cocuk seni:p

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
@Sarget kardeşim vallaha en iyi sen yaparsın spikerlik laf atanıda çeker vurursun ahua ne ekşın olur futbolcuya sinirlenip sahaya sıktığını düşünemiyorum bile ehehe haşin cocuk seni:p

yok cnm.. silah çekip furmam.. kızılcık sopasıyla bi güzel döverim daha iyi koşsun diye :p

M

MedyaGraf

Misafir
Murat Kosova ' yı da unutmamak lazım kaliteli spikerler arasında...

NTV'de premier lig seyredenler şu repliği hatırlıycaktır.

"İŞTE FUTBOL, İŞTE PREMİER LİG BUUU" ... :D

ahmetiyk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tepkileriniz Boşa Gitti
Fenerbahçe 2-2 Dinemo Kiev
Malesef Fenere Yazık Oldu...

K

Kerasus

Misafir
zaten sinirlenio insan skordan bide bu adam cins cins konuşuyoya sinir ikiye katlanio, ama ii küfür edip dejarj oldum :)

Netmira.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam o kadar gaz verdi "uefa finali" falan, daha hala sövüyosunuz adamcağıza..
:D çocuklar uyanın, uyanın çocuklar!! :D

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Eziklik bi çok insanda var. Neden ilker yasinde olmasın ki.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bana göre best of 5
Okay Karacan
Ercan Taner
Güntekin Onay
Murat Kosova
Ertem Şener

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Fenerbahçe İlker Yasin yüzünden mi elendi şimdi onu kaçırdım ben ... ??

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bence Pes 5 e Türkçe sipileri yapan arkadaş çıkıp spikerlik yapsa hepsinden iyi yapar ismi hasan mustan dı galiba

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlker Yasin'mi kaybettiriyor maçları ?

Çok güzel, bir tek spikere suç atmadığınız kalmıştı, bu eksiği de tamamladınız :D :D

Bizi 7-6 yendiğiniz Türkiye Kupası maçını unutmuyorum. O maçta fener gol atınca kıçını yırtan, GS gol atınca sessizce "evet sayın seyirciler galatasaray golü buldu" diyen. Hani şu Jardel'in penaltı kaçırmasıyla kaybettiğimiz maç varya, spiker İlker Yasin'di. Hani 4-2 skorunu 4-4'e getirip penaltılara götürdüğümüz maç.

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaybettiginiz maclarin faturasini İlker Yasin 'e kesmeniz bu yilin modasi sanirim , seneyi iple cekiyorum ozaman neye fatura kesilecek diye.

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
of ne komiksiniz :) bi' espri yaptık herkes ciddiye aLdı..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
of ne komiksiniz :) bi' espri yaptık herkes ciddiye aLdı..

Smiley kullanmazsanız, en azından espri olduğunu vurgulamazsanız; biz onu ciddiye alırız. Zira biz yanınızda değiliz ki üslubunuza göre kanıya varalım.
(Şimdi entrikaları kestirebiliyorum, "sonuna "espridir" mi yazalım diyeceksiniz, alakası yok. Anlayan, anlar.

ya da en azından kişiyi tanırsak o zaman espri yaptığını anlarız, ben sizin kişiliğinizi nereden bileyim, burası forum, yüzlerce kişi okuyor başlığı, onlar nereden anlayacak. Dersen ki 1-2 kişi anlasa yeter, o zaman sana burası forum, burada 1-2 kişi önemli değil, bütün önemlidir, 1-2 kişi anlasın istiyorsan talk programlarının adresini veririm. (dersin demiyorum, dersen diyorum, hani tepkiyi önceden tahmin edip cevap verme huyu vardır ya)

Ayrıca, burada komik duruma düşen biz değiliz, komik olan ortada.

Son nokta benden;
"Fenerbahçelidir, ne yapsa yeridir."

:D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saçmalama hat safhaya ulaşmış ve konu çığırından çıkmış. Ayıptır yazıktır kırmayın birbirinizi.

Konuyu ben açtım. Ve İlker Yasin suçlu demedim. Bu adam uğursuzdur. Ve maç anlatımı insanı çıldırtıyor. Yenilsek bile rahat rahat maç izleyelim diye bu adamı istemedik. İstediğiniz yere çekin bunu sizin derdiniz. Sadece Fenerbahçe için değil isteğim. Tüm takımlar içindir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5