İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İLKİ SAMSUN'DA BAŞLADI

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
arkadşalar turnuvada bende görev aldım ve türkiyede ilk defa bu futbolu yöneten hakem oldum :) bir diğeride çok sevdiğm abim.2 hakem var biri masabaşı skorları yazıyor vs.işte haber...(fotoğrafta tam net çıkmamış ama.. :) )

Bireysel HİF Futbol Turnuvası, Türkiye'de ilk defa Samsun'da yapılıyor. Turnuvada 6 futbolcu 6 kalede mücadele ediyor.
22042.jpg

ZEVKLİ MAÇLAR OYNANDI
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Samsun Bölge Müdürlüğü'nün Herkes İçin Futbol (HİF) etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği Bireysel HİF Futbol Turnuvası başladı. Türkiye'de ilk defa yapılan turnuvada maçlar Haluk Ulusoy Tesisleri'nde oynanıyor. 6 kale altı oyuncu şeklinde bireysel yeteneklerle oynanan, eski adı 'japon kale' olan oyun çok zevkli ve renkli mücadelelere sahne oldu.

MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ
Turnuvaya katılan oyuncular ise büyük keyif aldı. TFF Samsun HİF Departmanlığı Bölge Sorumluları M.Hakan Ersoy ve Osman Üstünel, "Bu organizasyonu hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Amacımız turnuva olarak gelip katılamayan oyuncuları, bireysel futbol çatısı altında topluyor, eğlenceli saatler geçirmelerini ve ayrıca da spor yapmalarına imkan sağlıyoruz" dediler.

SAMSUNSPOR'A TEŞEKKÜR
Katılımın sadece Samsun'dan olmamasına da değinen Ersoy, "Bu tür turnuvalara katılım sadece Samsundan olmamalı. İlçelerden ve diğer bölge şehirlerinden de katılım olmalı. Bize bağlı olan bölge illerimizden gelecek istek doğrultusunda bireysel futbol turnuvalarını yaymayı planlıyoruz. Bu turnuvada bizlere tesislerini açan Samsunspor Yönetimi"ne teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5