İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlkokul mezunu cahil spamcı :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Okuyunca hem güldüm hem üzüldüm :)
Arkadaş hem cahil kalmış hemde biraz saftaron türkçeyi yazmayı bilmediği gibi üstünede ne diyeceğini şaşırmış ...Hem gamzenin beni çağırdıgını söyleyen 3. şahıs var hemde imzada gamze yazıyor :) Ya daha bir sürü şey :p

Merhaba Arkadasim,

Gamze arkadasiniz sizi yeni bir interaktif arkadaslik sitesine davet etmek istiyor.

Buyrun gelin bakin hosunuza gidiyorsa üye olun.

http://www.domainname.com

Saygilarimlan
Gamze

---------------------------------------------------------
Hallo,

Gamze deine Freundin läd dich zu einem neuen interaktiven Freundes Seite ein.

Schau es dir an und wenn es dir gefällt dann trete diesem bei.

http://www.domainname.com

Viele Grü�e
Gamze

Bu mail yanlisliklan size geldise kusura bakmayin sizi bir bir arkadasiniz davet
etmis ve arkadaslik sitesiylen bir alakasi
yok. Bu mail spam degildir.

Sollten sie diese mail bekommen haben liegt es daran das eine Freund'in Sie
eingeladen hat.
Dies ist keine Spammmail

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sanırım mail yanlışlıklan sana geldi yazmışlar mailde kusura bakma sitenin bir suçu yok bu maili almana sebep olan senin arkadaşın git onu vur hem belirtmiş adamlar spam değilmiş mail

Saygilarimlan

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bu mail yanlisliklan size geldise kusura bakmayin sizi bir bir arkadasiniz davet etmis ve arkadaslik sitesiylen bir alakasi yok. Bu mail spam degildir.
Zuhahahhaha.Büyük ihtimalle 13-14 yaşında..

Bide sonuna Bu mail spam degildir yazmayı unutmamış.Son zamanlarda bu cümle moda oldu zaten.Adam sabah akşam spam yapıyor altına bu mail spam degildir yazıyor.Böyle yapınca ne kazanıyolarsa artık..

saka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence hatalı yazımın sebebi yaş değil, Yazan kişinin almancı olması.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5