İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İllegal Sitede Linkim Olsa Nolur?

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir mp3 blogunda adsense reklamı yayınladığım bloglarımın bannerı olsa adsense açısıdan bir sorun olur mu?

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende öyle düşünüyorum ama bugüne kadar bu konuyla ilgili bişey buyup, bilmediğim için danışmak istedim eğer bilen varsa yorumlarınız bekliyorum.

artofevil teşekkürler.

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onda olmaz fakat eğer mesela xyz.com dan mp3 sitene olursa yine tehlike arz edebilir bence, çünkü sorduğumda yayınlamamanız daha iyi olur cevabını almıştım :)

Kangal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiçbirşey olmaz. ads sitenin içine atacağın bannerede karışacak değilya.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diğer w*rez erot*k adu*t sitelerden kendi sitene link vermende bir sakınca olmaz, banner de öyle ancak popupda sorun yaşama ihtimalin var.

Genckolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hemfikir olmasına hemfikiriz de, şöyle bir durumda olabilir. Bannerın yayınlandığı illegal diye tabir ettiğin siteden adsense yayınladığın siteye çok fazla ziyaretçi gelişi olursa google bunu incelemeye alabilir. Tabi daha sonrasında bir sıkıntı yaşanırmı onu bilemem adsensenin insiyatifine kalır. Ama mantık olarak hiç bir zararı olmamalı yinede.

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında illegel derken çok da abartılacak bişey yok sadece 2 albümün indirme linkleri var ama tabi gene dediğin gibi adsense'ye kalmış bir iş.Bakalım deniycez görücez ne diyelim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5