İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

in domainler

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu xxx.in domainler para yaparmı sürekli yeni uzantılı domainler çıkıyor acaba daha iyi domain uzantılarıda cıkarmı?

H

hostcu

Misafir
bence bi halta yaramaz bazı canavar domainlerin .org ları bile para etmezken

D

[DeviL]

Misafir
yani ben yuzuk.org domaininin sahibiyim ve tikky.org ama net veya com u olsa dünya para kırarım.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkticaret.in domaini ni alsak saten ben oradan kazık yedim :) bende onlara atacagım

B

Bedava.in

Misafir
Valla ben .in bir domainimle .com domainlerimle yapamadigim kadar is yapıyorum. :)
Superonline.in Ve Worldhosting.in de bende bu arada :) Hit saglasam onlara biraz satabilirim sedo'da herhalde :)

H

hostcu

Misafir
bedava.in senin domainin güzel oldugundan degil iyi çalıştıgın için iş yapıyosundur yoksa .org a gelmeyen adam .in e hiç gelmez

Zink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostcu' Alıntı:
bedava.in senin domainin güzel oldugundan degil iyi çalıştıgın için iş yapıyosundur yoksa .org a gelmeyen adam .in e hiç gelmez
Valla iyi calistigim soylenemez. 1 Saatte 150 tane manuel subdomain yapıyorum. Tarattırdıktan sonrası geliyor zaten :D
Gunde 10 € . Allah bereket versin :D

O

oyunbahcesi

Misafir
ya ucuz bir in domain satan yer varmı peki baktım hepsi 17 dolar istiyor ayrıca istedigin servere yönlendirebileceksin ücretsiz .yardımcı olurmusunuz arkadaşlar.

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
isim tescil 3.99$ a satıyor bayada ucuz güzel bi kaç domain denk getirilirse alınabilir

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
güzel kalmadıki sedoda nekadara gittini hiç görmedinizmi aldılar hepsini

E

Erhan

Misafir
Yahu Com net org tamam önemlidir de in de şuan yeni yeni piyasaya çıkmaya başladı herkz hucum ediyor ben iyi birşeyler göreceğiz bende birtane regledim sen siteyi googlede üstelere çıkart bakalım görürsün iş yapıyormu yapmıyormu

navarro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arama motorları önceliği o ülkenin domain uzantısına ve daha sonra com net org a veriyor. Örneğin almanyadaysanız .de daha şanslı oluyor yada ülkemizde com.tr

Mesela chatsohbet.in ve sohbetchat.in hatta sohbet.net.in domaini bizde . Ama bu domainlerle üst sıralarda yer almak bir .net domaine göre daha zor. Ama dersenizki biz hindistanda üst sıralara çıkmak istiyoruz o zaman .in ile işiniz daha kolay olacaktır :)
Yani iyinet34.com iyinet.in domaininden daha az emekle iyinet kelimesinde üst sıralara çıkar.

E

Erhan

Misafir
Hayır Katılmıyorum Önemli Olan Blacklink almaktır mesela şuan google.de ye girdim kendimden örnek vereyim islami sohbet kelimesine blacklink alırım google.de ye girdim ve islami sohbet yazdım ama gene com net vs siteler çıkıyor neden islamisohbet.de görükmüyor ? Yani Önemli Olan sağlam ve kaliteli blacklink almaktır domain ismi in org vs olabilir siten sağlam olduktan sonra googlede ilk sırada çıkmak içten bile deyildir

örnek islami sohbet google.de :) İlk 4 Arasındayım

http://www.google.de/search?hl=tr&q=islami+sohbet&meta=

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben görüşlerinize katılmıyorum :) Bence .in domainleri en az 1-2 yıl daha hatta 3 yıl daha etkisiz işlevsiz kalabilir google de umut baglamayınız :)

gokhan1211

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isim tescil indirim yapınca in domaınde konu hortlamış il mesaj 2005-03-14 tarihinde atılmıs cogu insan simdi öğrendi in domaını nı ama adamlar ıkı yıl onceden girmiş işe tebrikler onlara

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5