İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnanılmaz Laptop Satılık SONY VAİO A 270p

H

hostcu1

Misafir
Arkadaşlar 2 Ay önce aldığım makineyi özel bir durum dan dolayı acilen satmam gerekiyor. Aldığım fiyatın yarısına vereceğim hatta yarısından daha ucuz. İnanın türkiyede bu alletten ya 5 yada 6 tane var gidip 2 3 milyar saçma sapan aletlere vereceğinize bunu alın garantisi marantisi her sey var.
arkadaşlar bu makine üstün daha alet yok.
almak istiyen arkadaşlar özel den veya bana mail atsın tel nomu vs.. vere bilirim istanbul bursa sakarya kocaeli gibi bölgelere elden teslim edebilirim.

PİYASA FİYATI
KDV Dahil 6.403,39 YTL / 6.403.390.000 TL

ben direk 3500 YTL ye verecem gelin paranızı sacma sapan aletlete vermeyin alacak varsa bunu alsın

aletin en büyük özelliklerinden birisi ekranı diger dandik laptoplar gibi kararmıyo istediginiz açıyla bakın yinede ekranı görebiliyorsunuz ikincisi dahili
wireless ve bluetoth var. tabi mükkemmelde bi tasarım

İşlemci: Centrino Sonoma 2 Ghz 2 MB Cache Bellek
RAM : 1 gb DDR2 RAM
HDD : 100 GB HDD
OPTİK SÜRÜCÜ : Dvd RW
Ekran Kartı: : 64 MB ATI 9700
İşletim Sistemi : Microsoft Windows XP Home Edition
Ekran Ölçüsü 17 inç X-BRITE, 1440 X 900 Çözn.

Batarya : Lithium ion
Batarya Ömrü : 5 saat
Network Bağlantıları: Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet

Network standartları: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g

Slot: 2 Memory SO DIMM 200-pin, 1 (1 free) CardBus Type I/II, 1 (1 free) Memory Stick

2 Yıl Garantili

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkiyede goremedim ben bunun fiyatını bilgidigin bir adres varsa buraya yazarmısın..

S

Senbul

Misafir
Bu laptop ta satılamadı gitti ; hangi forumu acsak bu mesaj sıktı artık valla :D
Kaçtane var kardesim bundan satıp satıp yenısınımı cıkartıyorsunuz :p
Ya kardes madem bu kadar ucuza satıyorsun forumlarda urasacagına
gittigidiyorda bir ilan yayına soksana ( tabi ilan vermediysen )
Daha kolay satılacagı kesin. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5