İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnci sözlük gelişimi için site

inci bakkal duydunuzmu

• evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

incibakkal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşlerim ben incici olarak bir site yaptım arkadaşlarımla birlikte kimya mühendisliği okuyorum ve aşırı şekilde inciciyim incinin sanal alemden çıkıp daha somut hizmetlerle herkez tarafından kabul edilmesini arzu ediyorum , örneğin inci için bi cafe incicilere özel bir studiyo düşünün incici olarak türkiyenin hemen heryerinde bekar evleri kurulduğunu ve sıkışan durumu olmayan incici kardeşlerimizin bu tür hizmetlerden yararlandıklarını düşünün fazla detaya inmeyeyeğim yani bu birbirine bağlı inci sözlük ile sağlam bir kardeşlik heranlamda maddi manevi kurulabilir ben bu tür düşünceler içersindeyim ama bu düşünceler için bir sorun vardı maddi kaynak.. bende böyle bir site kurup hem kimya alanımdaki yapmış olduğum parfümleri tanıtırım hemde asıl amacım olan inci gerçek oluşumunu gerçekleştiririm diye düşündüm bazı butik studio ve cafelerde sponsor (yani ismini inci yapmak vede incicilere özel indirimler) sağlıcak mekanlar buldum şu ana kadar iyi adımlar attık desteklerinizi eksik etmiyin..

buyrun site :
incibakkal.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5