İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

inci sözlük şuan türk hek teame saldırıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Arkadaşım kimsenin bir şey taktığı yok zaten ateş olsalar cirim kadar yer yakarlar. Ortada küfürler var onları söylüyoruz hiçbir anneye küfür edilir mi hocam? Ayıptır günahtır yazık bu gençliğe. Küfür ediyorlar tamam anladık bari annelere sövmesinler.

çok güzel etkinlikleri oluyor ancak bu küfürleri herşeyi bitiriyor :(

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Neyse arkadaşlar konu kapansın artık kimsenin eğlencesine lafımız yok olmazda zaten fakat annelere küfür etmesinler yeterli. Tek dileğim ve dua'm; Allah aklımıza mukayet olsun. Başka bir şey istemiyorum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İnternet sansürüne karşı yürümek mi oluyor bu şimdi :D

Bundan bahsetmemiştim :)

Bilindiğini düşünerek yazmıştım ama iyinetteki webmasterlar bi haber sanırım...

17 temmuzda internet sansürüne karşı birçok site ve kuruluşun desteği ile yürüş gerçekleştirildi

http://www.ntvmsnbc.com/id/25114684/

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=17+temmuz+2010+sansüre+karşı+yürüyüş

censorship_7_by_Gorkemkeser.jpg

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Bundan bahsetmemiştim :)

Bilindiğini düşünerek yazmıştım ama iyinetteki webmasterlar bi haber sanırım...

17 temmuzda internet sansürüne karşı birçok site ve kuruluşun desteği ile yürüş gerçekleştirildi

http://www.ntvmsnbc.com/id/25114684/

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=17+temmuz+2010+sansüre+karşı+yürüyüş

Mãlum işimiz gücümüz başımızdan aşkın her şeyi her zaman takip edemiyoruz. Dolayısı ile böyle şeyler ilgi alanımın için de değil pek ama teşekkürler bilgilendirme için.

Dipnot: Ben hiçbir zaman Devletime, büyüklerime karşı gelmedim. Bu yüzden ilgim olmamıştır.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
spam saldırılarına kolaylık olsun diye bir vbulletin eklentisi yazılmalı. son 200 üyeyi birden mesajlarıyla ön görüntüleme yapıp aralarından istisnaları kaldırarak hepsini sil yapacağımız bir eklenti.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
spam saldırılarına kolaylık olsun diye bir vbulletin eklentisi yazılmalı. son 200 üyeyi birden mesajlarıyla ön görüntüleme yapıp aralarından istisnaları kaldırarak hepsini sil yapacağımız bir eklenti.

vBulletin'de direkt olarak üye silmek riskli. (Veritabanına zarar verebiliyor.)
Fakat bu ve gibi saldırılara karşı eklenti var efendim.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Ben hiçbir zaman Devletime, büyüklerime karşı gelmedim.
hak aramak, miting, toplantı, pankart açmak suç değildir, devletine, büyüklerine karşı gelmek hiç değildir

zira iş yoğunluğunuzdan bunu bilmemeniz hoşgörüyle karşılanabilir,

velakin, yazdığınızı okuyan birinin, yanlış anlamaması için, benim size doğruyu öğretmemem ayıptır,;)

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
hak aramak, miting, toplantı, pankart açmak suç değildir, devletine, büyüklerine karşı gelmek hiç değildir

zira iş yoğunluğunuzdan bunu bilmemeniz hoşgörüyle karşılanabilir,

velakin, yazdığınızı okuyan birinin, yanlış anlamaması için, benim size doğruyu öğretmemem ayıptır,;)

Bugüne kadar yanlışı yanlış ile hiç kimsenin düzeltemediği gibi, siz de düzeltemezsiniz. (; Siz devlet diyince, sadece akp var sayarak bunları yapıyor gibisiniz. Devam edin başarılar. Ne de olsa başarırım umudu ile yapıyorsunuz bunu.

Son olarak siz bana hiçbir şey öğretemezsiniz haddinizi bilin.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bugüne kadar yanlışı yanlış ile hiç kimsenin düzeltemediği gibi, siz de düzeltemezsiniz. (; Siz devlet diyince, sadece akp var sayarak bunları yapıyor gibisiniz. Devam edin başarılar. Ne de olsa başarırım umudu ile yapıyorsunuz bunu.

Akp ye nasıl getirebildinizki bu konuyu:D

İnsanların hakkını araması düşüncelerini belirtmesi en doğal hakları , demokrasinin temel taşıdır.Üsteki kişide bunu size belirtmiş.

Naıl siz pasif kalma düşüncesini benimsemişseniz bir başkasıda düşünceleri için mücadele etmeyi benimsemiştir.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Siz devlet diyince, sadece akp var sayarak bunları yapıyor gibisiniz. Devam edin başarılar. Ne de olsa başarırım umudu ile yapıyorsunuz bunu.

anlıyorum sizi, lakin; bu ne sinir, kibir, kendinizi hasta etmiyesiniz, inşallah

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Arkadaşlar, tanımadığım insanlar ile BİTMEYECEK tartışmalara girecek vaktim yok benim burada kusura bakmayın. Lütfen uzatmayalım şimdi bu konuyu. Düşüncenize ise laf eden de olmadı. İyi eğlenceler dilerim.

zuL4

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İyice olay tartışmaya dönmüş kilitlense iyi olur.

Bu inci sözlük konusu niye açılıyor ki toplanmış 3-5 çocuk onun bunun sitesine saçma sapan konu açıyorlar. Bu mu saldırı yani ?

Yakında o siteye birisi feci bir darbe indircek ama ne zaman...

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
İyice olay tartışmaya dönmüş kilitlense iyi olur.

Bu inci sözlük konusu niye açılıyor ki toplanmış 3-5 çocuk onun bunun sitesine saçma sapan konu açıyorlar. Bu mu saldırı yani ?

Yakında o siteye birisi feci bir darbe indircek ama ne zaman...

1-Sen cevap yazana kadar bu konu arkaplana düşmüştü cevap yoktu

2-İnci sözlük konusunu açmayı ben,kilitlemeyi de yöneticiler sana sormaz

3-Senin derdin ne her postuma muhalefet ediyosun,benle bir sorunun varsa özelden yaz ok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5