İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

inci sözlük uyelıgı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ebru34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaarkadaslar uyelıgımı kapatmıslar elınde fazla olan varmı yada kullanmayan onemlı lutfen

pm ararsanız cokkkk sevınıcem

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Napıcaksınız o sapık ve dinsiz sözlükte?

Onur seni ilgilendirdiğini sanmıyorum. İnsanların senin görüşlerine uygun bir ortamda bulunmasına/bulunmamasına sen karar veremezsin diye düşünüyorum. Yine de üyelik istemek sakıncalı/forum kuralları çerçevesinde yasadışı olacaksa moderatörler gerekene yapacaklardır.

ebru34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lasım ya ve onemlı yaptıkları ıs veya dınlerı benı ılgılendırmıyor elınde olan varmı yardım edermısınız dıye sormustum

Ekleme:
Onur seni ilgilendirdiğini sanmıyorum. İnsanların senin görüşlerine uygun bir ortamda bulunmasına/bulunmamasına sen karar veremezsin diye düşünüyorum. Yine de üyelik istemek sakıncalı/forum kuralları çerçevesinde yasadışı olacaksa moderatörler gerekene yapacaklardır.

bunun yasak oldugunu bılmıyordum ozur

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Bu aralar anlamış değilim bana bir gareziniz var galiba her mesajıma atlıyorsunuz.
lasım ya ve onemlı yaptıkları ıs veya dınlerı benı ılgılendırmıyor elınde olan varmı yardım edermısınız dıye sormustum

Ekleme:

bunun yasak oldugunu bılmıyordum ozur

Sizinle alakası yok bence yasak değildirde hem bayansınız o forum yani çok rahatsız edici şeyler duyabilirsiniz onun için söylemiştim.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Bu aralar anlamış değilim bana bir gareziniz var galiba her mesajıma atlıyorsunuz.

Ben mesajlara yorum yapıyorum kişilere değil. Benimle ilgili şikayetlerinizi öncelikle pm ile bana uzlaşma sağlanamaz ise Forum'un istek şikayet bölümüne yapabilirsiniz.

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Ben mesajlara yorum yapıyorum kişilere değil. Benimle ilgili şikayetlerinizi öncelikle pm ile bana uzlaşma sağlanamaz ise Forum'un istek şikayet bölümüne yapabilirsiniz.
Msnden soruyorum bir sorununuz mu var? Oto cevaba bağlıyorsunuz neyse artık bana nasıl davranılıyorsa bende karşımdakine öyle davranırım.

ebru34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayyyyyyyy lutfen benım actıgım konuda tartısmayın bırton yazı var ıse yarayan bırsey yok bu gereksızlık

Ekleme:
Türkçe'yi katletmişsiniz.Biraz özen gösterin yazarken.Sadece rahatsız oldum, belirtmek istedim.

bence rahatsız olmamıssınız 1 tane lınk ıcın kendınızı rezıl etmıssınız lutfen gereksız yazılarınızı kendı profılınıze yazınız

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Ya tamam ne yaparsanız yapın.Ergen ergen konuşmaya devam edin...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Konu kişisel tartışmalara dönüştüğü için kapatılmıştır. Konu ile alakasız yorum yazmaktan kaçınalım. Yorumlarımızda da seviyeyi korumaya özen gösterelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5