İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnciciler Dur Diyor !

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Merhaba ,

Halil dostum inci sözlüğün kapatıldığını yazmış.Onun üstüne şimdi inciciler taglarıyla isyanlarına başladılar.Şu ana kadar 100 lerce twit atılmış.

#digiturkboykot

https://twitter.com/#!/search/#digiturkboykot

Bu 100 lerce twitin sebebi ise , incisözlük ün yedek sözlüğü ( ben böyle adlandırıyorum ) incisozluk.sozlukspot.com adresinin anasayfasındaki şu yazı : internette hukuk terörü estiren digitürk şimdi de inci sözlük'ü kapattırdı. cevabımız çok sert olacak.

İnci sözlüğün ise bu kapatılmaya karşı kurduğu ekip gayet büyük.Şuanda sitenin anasayfasındaki listede 509 kişi bulunuyor ve dahası olduğu altına not düşülmüş.Anlaşılan önümüzdeki günlerde digiturk ün callcenter merkezlerini zor günler bekliyor.

Eğer siz de inci sözlüğün bu itirazını desteklemek istiyorsanız , anasayfada yazdığı gibi +90 (212) 473 73 73 numarasını arayıp incisözlük kapatılmış , aboneliğimi kapatmak istiyorum tarzı bir şey söylemeniz yeterli olacaktır ( Kaynak : Anasayfa ).

H

halilarici

Misafir
Arıyacak insanları düşünüyorum.Digitürk çok gülücek.O kadar insan :) :)

aslantr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Boş işler bunlar , arıcaklarmışda bilmemne diyeceklermiş. Helal olsun Digitürk arkanızdayım daima.

Evan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Digiturk Blogger'ı yasaklattığında insanlar aboneliklerini iptal ettirmek için yine böyle bir davranışta bulunmuştu ve Digiturk'un kullanıcıların ısrarla aboneliğini iptal ettirmediğini hatırlıyoruz tabi ki. Çocuklar bilmez...

H

halilarici

Misafir
Başka yapabilecek birşeyleri yok.Onlar anca faceden ,twitterdan anca sanaldan küfür.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Arkadaşlar,

Neden kapatıldığı konusunda kesin bir bilgi var mı ?

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Halil arıcı yüzünden bi kisidaha banlanmış bulunmakta hemde kategori sorumlusu.. Evan heralde bu olaya Pire icin Yorgan yakmak gibi bi deyim kullanılır neyse:) kim bilir belki bigün bizde banlanırız...

Muhendis: Twitterden baktım simdi atılan twetlerden anladıgım kadarı ile.. Mac izleme linklerini vermisler Digiturk'te kapattırmıs siteyi .. benim ucoz.com üzerindeki sitemide kapattı Digitürk.. lig tv izleme programı veriyorum diye.D

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Muhendis: Twitterden baktım simdi atılan twetlerden anladıgım kadarı ile.. Mac izleme linklerini vermisler Digiturk'te kapattırmıs siteyi .. benim ucoz.com üzerindeki sitemide kapattı Digitürk.. lig tv izleme programı veriyorum diye.D

Bu konuda baya "iyi" çalışıyorlar. Ücretli, ücretsiz siteler; Facebook sayfaları vs. farketmiyor. Anında gerekeni yapıyorlar. Hayırlısı diyelim... :)

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
İncisözlük , çok büyük bir toplumsal güç.Oraya bir link koyduğunuzda hele şukelanız yüksekse çok fazla kişi giriyor.Adamın biri maç izleme linki atmıştır , şukulaya şukulaya yükselmiştir buda.Herkes izlemiştir.Digiturk kapatmıştır.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Bu halilarici kadar iyinet'te banlanan başka üye yoktur herhalde :D

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İncisözlük , çok büyük bir toplumsal güç.Oraya bir link koyduğunuzda hele şukelanız yüksekse çok fazla kişi giriyor.Adamın biri maç izleme linki atmıştır , şukulaya şukulaya yükselmiştir buda.Herkes izlemiştir.Digiturk kapatmıştır.

Katılıyorum facebook sayfalarında o kadar çok link veriyorlar o zaman facebook da şikayet etsinler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5