İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndex Düşüşü

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Merhaba;
İndex'im 404'idi bir kaç içerik ekledim ancak üzerinden 3 gün geçmesine rağmen indexlenmedi. Bir ara bu index sayısı 406 ve 408'e yükseldi. Acaba etiketlerden mi kaynaklanıyor diyerek etiketlerde azalmaya gittim. Üzerine yeni içerik eklemeye devam ettim. Ancak index şu an 300 küsurlarda. Genel olarak bir sıkıntı mı var yoksa yanlış gittiğim bir yermi var seo açısından ? Eklenti vesaire hiçbir yenilik yapmadım uzun süredir. Sadece son yazılarımdan bazılarında 10'un üzerinde etiket vardı ama buna dayalı olarakta içerik çok geniş ve kapsamlıydı.

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Etiketler oyle sorun yapmazlar. Belki google 404 hatasi aldigi sayfalari indexinden cikarmistir. Webmaster toolsdan bir bak istersen.

Biwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu aralar çoğu kişi de böyle oluyor google kaynaklı sanırım

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Etiketler oyle sorun yapmazlar. Belki google 404 hatasi aldigi sayfalari indexinden cikarmistir. Webmaster toolsdan bir bak istersen.
Aslında saçmalık. Daha dün baktığımda hiçbir hata tespit edemiyordu TARAMA HATALARI ancak bugün baktığımda hata yok ancak 15 bulunamadı tespiti yapıyor. Aylar öncesinden açmış olduğum 2 kategori, 2 adet taslak olarak kaydettiğim yazı ve saçma hatalar mevcut. Bu hatalar nasıl düzeltilir veya nasıl kaldırılır ? Kalıcı olarak silinmiş şeylerin çıkması tuhaf değil mi ?

Bu aralar çoğu kişi de böyle oluyor google kaynaklı sanırım
Gene birşeyler mi kurcalıyorlar dersin ? :)

sitemap'inizi güncellediniz mi ?
Ay'ın 5 'inden bu yana güncelleniyorum ama tarih hâla 5'i olarak kayıtlıydı düne kadar. Şuan güncellediğim tarihe ayarlanmış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5