İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndex Sayfası Eklemek

Lopcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben forum sitemin önüne siteye girmeden önce index sayfası koymak istiyorum bunu nasıl yapabilirim acaba? ücretsiz flash template bulup düzenleyip sitemin başına index ekranı yapmak istiyorumda :)

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
sunucun ne. linux ise .htaccess dosyanın ilk satırına

DirectoryIndex index.html index.php

ekle. veya bunu eklemeden direk index.html şeklinde dosya oluşturup yolla. olmazsa bu satırı ekle.

Lopcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yardımlarınız için çok teşekkürler onuda başarabildim :) bir şeydaha sorabilirmiyim? ben bu index i sitemin başına koydum meta taglara etki edecekmi bu google beni bulurken zorlanırmı ?

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
flash normal metin kadar sağlıklı değil. normal bir tema hazırlaman daha mantıklı.

metalar tabi bu sitenin anasayfası oluyor. burdaki metaların ne ise google onu baz alır. bir sitenin kilit noktası ilk girilen sayfası.

Lopcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok teşekkürler :) demekki bu index işini tam çözmeden bu işe girmemek lazım :) ben google a ayın onunda kayıt yaptırdım hala beni listelemedi sizce bu normalmi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5