İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndex Sorunu

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Nasıl indexlenmesini istiyorsun?

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
google etiketleri görmeyecekse neden etiket koyasın ki zaten ? amaç nedir yani.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
O halde yapman gereken şudur:

All In One ayarlarına gir.
Kategori Sayfalarında noindex kullan:
Etiket sayfalarında noindex kullan:

ikisine de tık at.

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konuyu yanlış yere mi açtım bilemiyorum ama bi sorunum var benim sitem google de çok saçma bir şekilde indexleniyor etiketler falan filan burun link : http://www.google.com.tr/#hl=tr&sou...li.net&aq=f&aqi=&aql=&oq=&fp=2aab377d1afe2370 bunu nasıl düzeltirim ? Şimdiden teşekkürler

Google eger description bolumunde belirtmezseniz kafasina gore bir kac cumle secip arama sonuclarinda ziyaretcilerin karsisina cikarir.Her sayfa icin ne cikmasini istiyorsak Google'a bildirmek cok faydali olacaktir.Soyle yapabilirsiniz:
</head> taginin hemen uzerine asagidaki tagi doldurup eklerseniz bir sure sonra istediginiz cumlelerin gorundugunu goreceksiniz.

<meta NAME="Description" Content="Buraya arama sonuclarinda ne gorunmesi istiyorsaniz onu yaziyorsunuz.">
</head>

kolay gelsin

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
All In One SEO da Anasayfa Açıklaması: na ne yazarsan description u otomatik oluşturur. Tek tek meta eklene gerek yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5