İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndex Tasarım Wordpress Siteleri İçin İdeal 8 Sayfa Şık Tasarım 15 Özellik

JunFalse

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bu tasarım için epey uğraştım :) Özelliklerini saymaya başlayayım.

1 - Seo dostu index.

2 - İstediğiniz başlığı , meta etiketlerini , author,keywords,description (Sizin isteğinize göre editlencektir.)

3 - Türkçe krakter sorunu kesinlikle yoktur.ISO-8859-9

4 - 8 Sayfadan meydana gelmektedir.İndex alındıktan sonra sayfalarda bizzat editleme yapılcaktır

5 - Sorunlar için anında msn adresimden destek alabilirsiniz.

6 - Tüm web tarayıcılarında denendi ve sorunsuz çalışmaktadır.

7 - Sayfanıza bizzat editlemeyi ben yapcam.İsteğe bağlı tabiki

8 - Site vitrini kısmında 2 örnek site eklidir.Bunları isteğe bağlı değiştirebilirsiniz

9 - İnceleme kısmındaki uzun yazı bizzat bana aittir.Alıntı değildir.Çok açıklayıcı bir inceleme mevcuttur.

10 - Dersler kısmında 5 tane örnek ders eklendi.Fakat linkler forum sitene yönlenmekte siz isteğe bağlı linki değiştirebilirsiniz

11 - Temalar , Eklentiler bölümü boştur isteğe göre orlarada tasarım yapılır.

12 - İndirme kısmı detaylıca tasarlandı.Wordpress in en son sürümünü direk indirebilirsiniz.

13 - Linkleri sizin sitenize göre editlicem.

14 - İstekleriniz varsa editlerim.

15 - Anasayfaya 5 resim eklenmiştir.Otamatik değişmektedir.

Resimler
----------------------------------------------

indext10.jpg

resimi10.jpg

resimi11.jpg

Ödemeler :

Sadece Ptt ve Paypal ödemeleri kabul edilmektedir.

En yüksek fiyatı verene gider :)

Bitiş tarihi : Yarın 14.20 Bu saatlerde

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5