İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

indexler güncellendi

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar sanırım google indexleri güncelledi gözle görülür bir artış var.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
benim asıl sitede içerik o kadar azki, artık gelen kullanıcıları bile indexleyecek :D...

hızlı veri girişi yapan arkadaşlara güzel haber ;)

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yau az once baktım bıde sımdı baktım 50 ındex falan sılınmıs
artmıyor sureklı sılınıyor :S

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benim 3 sitem de gözle görülür bir artış var sattığım bir sitem 2,000 den 3,500 e çıktı.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim yeni site kayboldu indexli sayfaları aratıyorum hiçbişey yok ama aramada hala var ne oluyo anlamadım

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
sayfa geri geldi ama hala sadece ana sayfa var sitemap ta göndermiştim ama daha bi değişiklik yok

saho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 si 300-500 sayfa düşmüş birisi 2 katı varmış ama artışda var düşüşte : ))

P

PoSeiDoN

Misafir
dün istediğim kelime de sitem 2. sayfada çıkıyordu, bu gün 1. sayfada çıkıyor. İndexlenen sayfa oranı da %10 artmış. Arkadaşın dediğini gibi indexler güncellenmiş sanırım. Güzel :)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Google son 1.5 aydır sürekli güncellemede bence devam edecek ve sanırım google bu işi cözdü artık sürekli güncellenecek ve güncel olmayan siteler altda kalacak. zaten başka türlüde bu kirliligin önüne geçemez.

H

hengame

Misafir
arkadaslar benide indexledi ama size sormak istediğim google hitleri indxlediği andan mı gelior yoksa günler içerisinde 2 5 6 gün içindemigelir su anda 280 sayfam indexli ve + seo lu sayfalar title metalar özenle yapıldı gelen hit 60 70 yeni indexledi hit çoğalacakmı yoksa bu kadarmı demek istediğim beklesem google dan gelen hit yükselirmi sitem sağlık sitesi 280 tane hastalığı belirttim tek tek html hepside beklemelimiyim google dan gelmesi için

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4binden fazla indexli sayfam gitmiş, nedense sürekli böyle gel gitler oluyor bende ama kafaya takmaya değmez.

henggame google sayfaları indexlemiş olabilir ama bu sayfaların üst sıralara çıkması zaman alacaktır. Sayfalarının indexlendiği gibi üst sırala taşınacağını ben zannetmiyorum. Tabi kelimeden kelimeye değişir bu durum diğer sitelerin durumunuda bağlı. Üst sıralara çıkmak için çok sayıda faktör var arkadaşlar burada http://forum.iyinet.com/google-opti...torlarinda-ust-sirayi-korumak.html#post365350 konuşuyorlar ve seninde o başlıkta mesajın var. Düz mantıkla anlatmak gerekirse olay bu yani :) zaman herşeyin ilacıdır sözünü kim söylediyse doğru söylemiş...

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bende hala tek sayfa var ama hit baya ii bugün 150 gelgi google dan.baya ii tek sayfaya göre bide diğer sayfalarıda alsa

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
57k indexli sayfamın indexi şu 37k civarında google bu aralar detaylı güncelleme içinde sanırım bazı kriterler koyuyor kendine ve gereksiz yada kopy olanları indexlemiyor veya sifirdan almaya çalışıyor tüm indexleri bir süre sonra artması beklenebilir index sayısının.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende bir sorun yok. Google hitleri asiri derece artti. Cünkü cok aranan bir kelimede Pr:2 olmasina ragmen google da 3. siradayim. Bu da binlerce hit göndermesine neden oluyor. Hemde sadece ve sadece 34 indexli sayfam var.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
150 backlink ile çok aranan bir kelimede 3. sıraya çıktım 1,000 hit gönderiyor ama pr 3.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5