İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

indirdik.com Şikayet !

perfecTr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
indirdik.com şikayet, indirdik.com satış ortaklığı, www.indirdik.com,indirdik.com şikayet var, indirdik.com alışveriş, indirdik.com yorumları, indirdik.com reklam, indirdik.com aff, indirdik, indirdik.com iş ortaklığı,şikayet, sikayet, hergünü bir fırsata çevirdik, aff.indirdik.com, aff.indirdik.com/cp

Merhabalar; indirdik.com reklamlarını gördüm ve iş ortaklığı için sitem ile başvurdum.Başvuruda site adresi belirtiyoruz ve kurallara uygun ise kabul ediliyor.Neyse benim sitemi kabul ettiler.Bende siteme reklamları ekledim.Başlangıçta herhangi bir kural yoktu.Siteye istediğiniz kadar reklam ekleyebilirsiniz falandı.Ancak benim kazancım 30 TL'ye ulaştığında kullanıcı panelinde yeni kurallar gördüm.Bir sayfada en fazla iki reklam bulunabilir gibilerinden.Bende reklamları kurallara göre düzenledim.Bugün benim orda 37 TL kazancım var, ve 50 Tl'ye ulaştığında ödeme alabiliyorum.Ama bugün ne göreyim? Adamlar 50 Tl'ye ulaşmamam için elinden geleni yapmışlar.

Onlara göre bir tıklamadan 5 kuruş kazanılacaktı. Ben sadece 2 kuruş kazanıyorum.
Onlara göre bir üyelikten sabit 30 kuruş kazanılacaktı. Ben ise sadece 1 kuruş kazanıyorum.

Şimdi dikkat ederseniz ben kurallara uydum, ama onlar kendi kurallarına uymadılar Şimdi ne olacak?

3d01j.png

3d01s.png

Slash

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
oyleyse ya yenı kurallar geldı yada yaptıkları ayıp bırsey

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bende TR'deki trafiğim üzerinde 1/2 gün denedim 100K gösterim 60 click raporlayıp 2.88TL kazanç diyince, tamam dedim bunlar iyi sistemi oturtmuşlar. Hemen ads kodlarını kaldırdım.

Sadece Türkiye'ye yönelik spam yada illegal içeriğiniz varsa çok güzel click kasabilirsiniz buradan. Örn: Video/dizi sitesi veya duplicate content'li blog falan... Bunların dışında özgün ve yüksek trafiğiniz varsa tam bir zaman kaybı bence..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5