İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndirimli ukash bulunur

gangester

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UKASH NEDİR ?

UKASH dünyada 13000'in üzerinde alışveriş noktasından alışveriş yapabileceğiniz para yerine geçen ön ödemeli karttır. UKASH tüm dünyada milyonlarca insan tarafından güvenle kullanılmaktadır. Ülkemizde de UKASH kartı en uygun fiyatlarla en güvenli ve en hızlı bir biçimde biz satıyoruz. Unutmayın sitelerde kredi kartıyla alışveriş yaparsanız ekstrenize % 4 %5 gibi faiz gelmektedir.
Ukash kartları,günümüzde Avrupa’nın en çok kullandığı ön ödemeli karttır.Secure Trading,tarafından ödeme kabul eden nadir ödeme metodlarından birisidir.128 Mbit ve 256 Mbit SSL şifreleme sayesinde,daha önce güvenliğiniz hiç bukadar artmamış olucak.Hızlı ve güvenli ödeme yapmanıza olanak sağlayan UKASH kartları,kredi kartı bilgilerinize,banka bilgilerinize yada kişisel bilgilerinize ihtiyaç duymamaktadır.
Bir İngiltere firması Smart Voucher Ltd. tarafından çıkartılan bu kartlar,tek kullanımlıktır,kimlik bilgilerinizi paylaşmanızı gerektirmez ve kesinlikle güvenlidir.”UK Financial Services Authority (FSA)”denetimli bu şirket,İngiltere’de yerleşik ve Ukashkart larını dünyanın birçok yerine pazarlayan bir firmadır.

Fiyatlarımız bunlardır.

10 eur=25 tl
25 eur=60 tl
30 eur=71 tl
50 eur=117tl
100 eur=232 tl
250 eur=578tl
500 eur=1152 tl

yuksek alımlarda ilave indirimler yapılacaktır.Sitemize ukashturkey.org sitesinden veya [email protected] adresinden ulasabilirsiniz..Şimdiden teşekkurler..

Referansımız www.webmoneytr.com

gangester

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kısacası para yerine gecen 19 haneli koddur . Guvenlik açısından cok güvenli bir alışveriş kartıdır.

claymore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
19 haneli bi PIN alıyorsun,bu kartın geçtiği yerlerde (çoğunlukla yasakpara şirketleri) PIN yazıp hesabına para geçiriyorsun.anlaşılmayacak bir şey yok.Eğer kartın tamamını tek seferde harcamazsan ödeme sayfasında sana otomatik olarak yeni bir PIN numarası veriliyor kalan bakiye üzerinden.

claymore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam sen satışa gelmişsin ama herhangi bi referansın varmı forumlardan,bu işlerde çok fazla dolandırıcılık dönüyor,sana lafım yok ama bu iş referanssız olmaz hele birde fiyatlar bu kadar düşük olunca şüphe uyandırıyor.

gangester

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam sen satışa gelmişsin ama herhangi bi referansın varmı forumlardan,bu işlerde çok fazla dolandırıcılık dönüyor,sana lafım yok ama bu iş referanssız olmaz hele birde fiyatlar bu kadar düşük olunca şüphe uyandırıyor.
dogru diyorsunuz bu işler cok sakıncalı ve cok dolandırıcılık oluyor ben eger isterseniz sizlere 10 eur 10 eur hatta 5 eur 5 eur bile verebilrim yani bu iş bence 10 -20 tl dolandırılmak için yapılmaz eger sitemi gezmişseniz sitenin toplam masrafı 200 dolara yakın zaten hatta banka hesap no adım soyadım gerekli tum bilgilerim sizde olacak yanii

claymore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Genele konuştum hocam muhakkak iyi bir satıcısındır ama piyasada dolandırıcı çok dikkatli olmak açısından uyarmakta fayda var.hayırlı işler dilerim.

gangester

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tesekkurler biliyorum genele anlatım yaptıgını bende kendimi anlatmıs oldum bu manayla sana da hayırlı geceler..

incredible

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar karti almadan asla odeme yapmayin, daha dun seref***'in biri beni 250TL dolandirdi.

gangester

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar karti almadan asla odeme yapmayin, daha dun seref***'in biri beni 250TL dolandirdi.
geçmiş olsun sana bilader ama önce kartı alıpta ödemenin yapılacağı bir site bulmanın imkanı yok almadan önce dikkatli arastırmanız gerekir.Eger webmoney hakkında bilginiz varsa BL si 155 olan bir referans da sunabilirm size..

incredible

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaa webmoney'de add fund olayini cozseydim zaten hic ukashe falan ihtiyacim olmicakti

BLadeCombat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dogru diyorsunuz bu işler cok sakıncalı ve cok dolandırıcılık oluyor ben eger isterseniz sizlere 10 eur 10 eur hatta 5 eur 5 eur bile verebilrim yani bu iş bence 10 -20 tl dolandırılmak için yapılmaz eger sitemi gezmişseniz sitenin toplam masrafı 200 dolara yakın zaten hatta banka hesap no adım soyadım gerekli tum bilgilerim sizde olacak yanii

şuan 5 euro satışın varmı ukash kartı ?

gangester

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk satışımız gerçekleştirilmiştir.Bilgilerinize..

gangester

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ukash hakkında genel bilgi

UKASH dünyada 13000'in üzerinde alışveriş noktasından alışveriş yapabileceğiniz para yerine geçen ön ödemeli karttır. UKASH tüm dünyada milyonlarca insan tarafından güvenle kullanılmaktadır. Ülkemizde de UKASH kartı en uygun fiyatlarla en güvenli ve en hızlı bir biçimde biz satıyoruz. Unutmayın sitelerde kredi kartıyla alışveriş yaparsanız ekstrenize % 4 %5 gibi faiz gelmektedir.
ukash kartları,günümüzde Avrupa’nın en çok kullandığı ön ödemeli karttır.Secure Trading,tarafından ödeme kabul eden nadir ödeme metodlarından birisidir.128 Mbit ve 256 Mbit SSL şifreleme sayesinde,daha önce güvenliğiniz hiç bukadar artmamış olucak.Hızlı ve güvenli ödeme yapmanıza olanak sağlayan UKASH kartları,kredi kartı bilgilerinize,banka bilgilerinize yada kişisel bilgilerinize ihtiyaç duymamaktadır.
Bir İngiltere firması Smart Voucher Ltd. tarafından çıkartılan bu kartlar,tek kullanımlıktır,kimlik bilgilerinizi paylaşmanızı gerektirmez ve kesinlikle güvenlidir.”UK Financial Services Authority (FSA)”denetimli bu şirket,İngiltere’de yerleşik ve Ukashkart larını dünyanın birçok yerine pazarlayan bir firmadır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5