İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

INFODESTEK Internet Hizmetleri

infodestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web Adresimiz : http://www.infodestek.com

INFODESTEK İnternet Hizmetleri (Bir CAST-MEDIA Hizmetidir)

2004 yılında Prodüksiyon, Web Design, Profesyonel digital Çekim, Kurumsal Tanıtım Hzimetleri ve Yayıncılık alanında başladığımız bilişim sektörüne 2007 yılından itibaren yeni bir yüz ile yola çıktığımız INFODESTEK İnternet hizmetleri adı altında Alan Adı Tescili, Web Barındırma (Hosting), Sunucu Kiralama (Dedicated Server), Sunucu Barındırma (Co-location), Streaming (Shoutcast Service), PC Bakım Onarım & Server Satış Hizmetleri olarak devam etmekteyiz. Tüm internet kullanıcılarına en iyiyi ve en kaliteyi vermeyi amaçlayan INFODESTEK, bunun için gerekli altyapıyı oluşturmuş durumdadır. Bu nedenle, kullanıcılarımızın hız ve kullanım sıkıntısı çekmemesi amacıyla server barındırma hizmetini Türkiye'de bulunan veri merkezleri ile yürütmektedir.

Antalya ve İstanbul'da anlaşmalı olarak yürüttüğümüz kapasitesi 600 mbit bağlantı hızına varabilen veri merkezleri ile siz internet kullanıcılarına en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Amacımız; en iyiye daimlik sağlamak ve siz internet kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmak olacaktır.

Kurumsal Bilgi

Ticari Ünvan
CAST-MEDIA Bilişim Tanıtım & Teknoloji Hizmetleri

Kayıtlı Vergi Dairesi
Üçkapılar Vergi Dairesi

Vergi Numarası
42229034398

Ticari Sicil Numarası
05041

Hizmetlerimiz

- Alan Adı tescil İşlemleri (Domain register)
- Web Barındırma (Web hosting)
- Web Barındırma Bayiliği (Web reseller hosting)
- Paylaşımlı Sunucu Kiralama (VPS)
- Sunucu Kiralama (Dedicated Server)
- Sunucu Barındırma (Co-location)
- SSL Sertifika (İnternet Protokol Certificate)
- Web Tasarımı (Web Design)
- Web Tabanlı Yazılım (Web Programming)
- Eticaret (ecommerce)

Adres Bilgileri

Adres : Hasan Subaşı Cad. Balcı İş Merkezi No:8/11 ANTALYA
Tel : 0 242 243 00 90
Tel : 0 242 244 68 36
Fax : 0 242 244 47 67
E-Mail : [email protected]

Firmamızın Tanıtım Filmi

http://www.youtube.com/watch?v=qpA0wpY8prQ

SAYGILARIMIZLA

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5