İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İNG ağırlıklı PrisonBreak Sayfası 210.000 Beğenen

Malatya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook Sayfanızın linki : (pm)
Facebook Sayfanızın içeriği : Prison Break / Yabancı Dizi
Sayfanızın Üye Sayısı : 210 K
Günlük ortalama eklenen yeni üye sayısı : (ölçmedim)
İstenen Ücret : 3300 TL
Ödeme Şekli : İş Bankası Havale
Detaylar: 1999 yılından beri internet sektöründe 13-01-2008 tarihinden beri de iyinet forumlarındayım. Bugüne kadar da herhangi bir şey satmadım. Sayfamı 20 Mart 2008 tarihinde açmışım ama hiç ilgilenemedim. Geçen gün bir arkadaşıma sayfa lazım olunca satma fikri de aklıma düştü. Çünkü muhtemelen bundan sonra da ilgilenemeyeceğim , işlerim çok yoğun. Olur da alanında kullanan olursa verdiği parayı kazanacaktır.

Sayfa Yaşı : 20 Mart 2008 - 4.5 Yıllık Sayfa
Sayfa Sahipliği : Bugüne kadar hiç el değiştirmedi. Tek Admin
Sayfa Geçmişi : Sayfada asla reklam paylaşılmadı, üyelere mesaj atılmadı.Otolike gibi hile hurdalara asla girilmedi. Sayfayı terkeden neredeyse yok.
Sayfa Fiyatı : Bu sayfa eğer yabancı dizi siteniz ya da hayran siteniz varsa işinize yarayacaktır. İngilizce ağırlıklıdır, Türkçe sitelerinize de getirisi olur ama İngilizce bir siteye daha çok fayda sağlayacaktır. Sayfa çok çabuk şekilde büyüyebilir, bugüne kadar toplasanız yani 4.5 senede 10 paylaşımım ya olmuş ya olmamıştır. Sayfa kendi kendine büyümüştür. İlgi ile iyi yerlere geleceğine eminim. Sayfa niche dediğimiz özelleşmiş bir sayfadır. Yani buradaki tüm kitle spesifik bir ilgi alanına sahiptir. Genel sitelere göre bu sebeple daha değerlidir.

Bunun haricinde yaşı, hiç reklam yapılmış olmaması, potansiyeli ve özel ilgi alanı dikkate alınmazsa 210.000 beğenilik bir sayfaya göre pahalıdır. Yani alıp reklam satarım diyorsanız , dizi projeniz yoksa daha uygun sayfalara bakmanızı öneririm.

Malatya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satış günceldir, satıştaki sayfanın 4.5 yıllık olması tamamen organik ve ağırlıklı İngilizce bilen profile sahip olması lütfen gözünüzden kaçmasın.

ganidagli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayfa linki ve mumkun ise dip fiyat rica edebilirmiyim? ayrica satin almak istersek elden mumkun mu? mumkun ise hangi ildesiniz? pm ile birlikte ulke siralamasini da gonderirseniz sevinirim.

_Duman_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayfa linki ve mumkun ise dip fiyat rica edebilirmiyim? ayrica satin almak istersek elden mumkun mu? mumkun ise hangi ildesiniz? pm ile birlikte ulke siralamasini da gonderirseniz sevinirim.

Konuyu Açan Kişi 26-07-2012 10:51 Tarihinden Bu Yana siteye Giriş Yapmamış Bilginize..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5