İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

~ ing-tr | tr-ing çeviri-tercümanlık hizmeti ~

CodeX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkçe - İngilizce
İngilizce - Türkçe çevirileriniz özenle yapılır.

~ Çeviride önemli olan konusuna göre anlam taşıması, uyumlu ifadelerle karışıklığın önüne geçilmesidir.

~ Anlamlı, uyumlu ve hızlı çeviriler tarafımca yapılacaktır. Çeviri işini ilk defa yapmıyorum ve bundan önce de r10'da birkaç arkadaşa yardımcı oldum. İngilizcem ileri seviyedir, herhangi bir çekinceniz olmasın, zaten iş sonrası siz de memnun kalacaksınız. Çevirileri profesyonel olarak yapmaktayım.

~ Elinizde herhangi bir konuda çevrilmesini istediğiniz döküman bulunabilir, teknik dökümanlar, dersler, ödevler, makaleler gibi çeşitli her türlü dökümanla ve hatta websitesi, dil dosyası çevirisi için de bana başvurabilirsiniz.

~ Çeviri yapılacak yazıların uzunluğu şu an için 2-3 sayfa ile sınırlıdır.

Ödeme Yöntemleri:
HSBC EFT/HAVALE, MİSLİ, POSTA ÇEKİ, PAYPAL, MONEYBOOKERS

NOT: Önemli olduğunu düşündüğünüz ve hata olmamasını istediğiniz çevirilerde %100 kurallı çeviri hizmetime uygun olarak çalışıyorum. Hatasız çeviri uygulamasını istenilen tüm çevirilerde uygulamaktayım ve herhangi bir soru veya sorununuzda gereken yerler istediğiniz şekilde değiştirilmektedir.

ingilizce çeviri

Şu anda ulaşmanız için herhangi bir engel bulunmamaktadır.

Referans konusunda merakı olanlar:
http://www.r10.net/ceviri-istekleri/713152-ing-tr-tr-ing-ceviri-hizmeti.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5