İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ingilizce arkadaşlık sitesi olan var mı?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Olabilir ancak bu tarz siteler biraz yerellesme ile ilgili oldugu icin, ilgilenecek yabanci insanlar da gerekebilir. Nasil birsey dusunuyorsun?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yerelleşme derken tam anlayamadım?
ciddi anlamda büyük bir proje düşünüyoruz. yani öyle böyle değil..gerçekten " büyük" :)
Türkiyeye kapalı olacak. sitenin adı bile geçmeyecek hiç bir yerde..
hedef : Amerikan - Canada halkı..ve diğer avrupa ülkeleri öncelikli..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
çok değişik bir sistem düşünüyoruz. % 100 ücretsiz bir sistem. ama arka planda para kazandıracak bir sistem. çok fazla bahsetmek istemiyorum projeden. sadece öğrenmek istediğim şye : bu tarz sitesi olan var mı arkadaşlar arasında? ( sanmıyorum ama sorayım dedim :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
favorites' Alıntı:
çok değişik bir sistem düşünüyoruz. % 100 ücretsiz bir sistem. ama arka planda para kazandıracak bir sistem.

bende de var böyle bir sistem üzerinde de baya çalıştım.Sorunsuz çalışıyor.
Biraz tasarım tamam olur fakat ilgilenemem zamanım yok, onun harici her türlü yardımda bulunabilirim.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sistem aramıyoruz. sistemi biz kuruyoruz zaten. sanırım soruyu tam soramadım
eğer böyle bir sisteminiz varsa yayında olan ( çalışan aktif site ) incelemek isterim. en azından yabancıların ilgisi - talebi vs..analiz etmek isterim
tabiki bu süreçte paslaşabiliriz. gerekirse reklam veririz vs..her konuda çalışabiliriz

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amacınızı tam olarak anlamamakla birlikte
elimde şu tür bilgilerin olduğunu belirtmek isterim

Örnek:

- yazılmış olan 5 (en çok rağbet gören) arkadaşlık sistemlerinin detaylı analizleri.
- çeşitli webmaster'lar ile yapılan yazışmalar ve onların sitelerinde anketler yaptırarak beklentilerinin öğrenilmesi.
- ortalama 25.000 / 50.000 /100.000 user barındıran sistemlerin incelenmesi (programsal ve donanımsal)
- bekledikleri yeniliklerin kişilere E-posta atılarak (250 ayrı profile tek tek sorularak) belirlenmesi.
amacınıza uygun olup olmadığını bilmiyorum ama bu türde yapılan çalışmalara knowhow adı verilir size yardımı olursa profrosyonel anlamda bir görüşme yapılabilir.
Saygılarımla

hoopidik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites ayıptır sorması, ne o oyle üstün bir insanmış gibi basit projelerinizi gösterin de inceliyim benim gibi olamazsınız tarzında konuşuyorsun ?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
var benim arkadashatti yerim ingilizlerden aldim ve tam ingilizceydi turkcelestirdim istedigim. Cok guzel bir arkadashatti sitesi icinde baya extralar var php den cok anlamadim icin genisletemiyorum. Peki ne yapcan yada ne yapa bilirsin?

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amacınızı tam olarak anlamamakla birlikte
elimde şu tür bilgilerin olduğunu belirtmek isterim

Örnek:

- yazılmış olan 5 (en çok rağbet gören) arkadaşlık sistemlerinin detaylı analizleri.
- çeşitli webmaster'lar ile yapılan yazışmalar ve onların sitelerinde anketler yaptırarak beklentilerinin öğrenilmesi.
- ortalama 25.000 / 50.000 /100.000 user barındıran sistemlerin incelenmesi (programsal ve donanımsal)
- bekledikleri yeniliklerin kişilere E-posta atılarak (250 ayrı profile tek tek sorularak) belirlenmesi.
amacınıza uygun olup olmadığını bilmiyorum ama bu türde yapılan çalışmalara knowhow adı verilir size yardımı olursa profrosyonel anlamda bir görüşme yapılabilir.
Saygılarımla

kötü tespitler,

absürt açarsan kesin tutar:), sonuçta canada usa absürt serbest gerci bu msg buraya atıyom,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi