İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce bilen ortak arıyorum

ozgur5001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İngilizce ekonomi ve teknoloji ile ilgili blog siteler kurulacak, hergün özgün makaleler yazacam, domain masrafı da benim olacak, seo çaışmalarını da ben yapacağım. Tek istediğim ingilizce bilen bir ortak. Sadece günlük 3-4 makalenin çevirisini yapacak. Adsense gelirleri yarı yarıya paylaşılacak. Güven sorunu olmaması için istenilen zaman adsensin kontrolü sağlanacak. Şimdi diyebilirsiniz kendim yazar kendim kazanırım. Haklısın; ama özellikle ekonomi konusunda güzel işler çıkartabileceğime inanıyorum, bugün kopyala yapıştır bloglar bile günlük 50-100 hit alıyorsa, kaliteli bir blog neden 10-15bin almasın. Bloggerda güzel bir tema oluşturdum, güzel bir ekonomi sitesi havası oldu. Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5