İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İNGİLİZCE BİLENLER ACİL YARDIM LAZIM!

mdxkah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Frame Breaks and Redirecting NOT ALLOWED!
Out Ads will be approved and deleted soon! BU YAZININ ANLAMINI BİLEN VARMI ARKADAŞLAR BEN İNGİLİZCE FAKİRİYİMDE....

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
frame ve yönlendirmeler kabul edilmiyormuş.
sanırım bir yere sayfanızı eklemeye çalışıyorsunuz ve sayfanızda popup veya frame olduğu için onaylanmıyorsunuz. kaldırıp yeniden deneyin.

mdxkah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKADAŞLAR MESELEYİ ÇÖZEMEDİM AMA SAĞOLUN...

FAZEBUX DİYE BİR REKLAM TIKLAMA SİTESİNDEN ÖDEME ALMAK İSTEDİM BU YAZI ÇIKTI BAKALIM NE OLACAK BEKLEMEKTEN BAŞKA ÇARE YOK HERHALDE...

mdxkah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NASIL YANİ

NASIL YANİ TIKLADIĞIM REKLAMLARIMI SİLECEK DESENE BOŞA KÜREK SALLADIK))))

venussssss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NASIL YANİ TIKLADIĞIM REKLAMLARIMI SİLECEK DESENE BOŞA KÜREK SALLADIK))))

ingilizce biraz farklı bi dil anlamak için bazen konuyuda bilmek lazım yani reklamlarına bakılacak ve onaylanıcak diyo muhtemelen herhangi bi hile yapıp yapmadıgını konrol edip ödemeni onaylıcaklar diyo yani benim anladıgım bu ve böyledir bunu anlatıyodur yani

mdxkah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VENUSSSSSS

TEŞEKKÜRLER VENÜSSSSSS KONUYLA BU KADAR İLGİLENDİĞİN İÇİN

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu bir sitede yazan yazıysa, pek ödeme beklememek lazım zira foruma yazı yazan asyalı çocuk ingilizcesi bu, ciddi bir sitede böyle bir yazı olmaz.

mdxkah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SİZ BİLİYORMUSUNUZ

ARKADAŞLAR REKLAM TIKLAYARAK GERÇEKTEN PARA KAZANDIRMIŞ SİTELER VARSA LİNK VEREBİLİRMİSİNİZ ACİLEN TIKLAMA YAPMAM LAZIM))))

mdxkah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağol ama

mümkünse paypala ödeme yapan bir site adı tabi senin refinle..

venussssss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal var tıklamaya 0.02 refe 0.01 veriyo yanliz ödeme çekme talebinde bulundum daha gelmedi istiyosan verim

mdxkah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağol ama bekliyorum

eğer sende daha ödeme almadıysan biraz daha bekliyim diyorum zira boşa reklam tıklamaktan sıkıldım..ödeme aldığında veya paypala en kısa sürede ödeme yapan bir site bulduğunda bu konu üzerinden linkini verirsen senin linkinle seve seve üye olurum bana bu kadar zaman ayırdığın için sağol kardeşim linkini bekliyorum...

mdxkah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pardon

senin link benim mesajdan önce gelmiş üye oluyorum yeni link bulursan paylaşalım...okey

venussssss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 gün önce burdan para çekme talebinde bulundum biliyosun ama bu siteler 30 günde anca ödeme yapıyolar henüz param gelmedi ne desem ödeme yapıyolar desem yalan olur yani bende bekliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5