İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce Bilenler Bakabilirmi Ufak Bir Mail Çeviri

serhat54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar Bir Oyun Hakkında Oyun Gm'sine Mail Atıcamda Yazacağım Kelimeleri İngilizceye Çevirecek Arkadaşları Arıyorum. Yazı Zaten Çok Kısa. Ücretsiz Yapacak Kişileri Arıyorum. Eğer Ücretsiz Yapacaksanız Konu Altına Yazın Ben Size Yazıyı Pm Göndereyim.

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
cümlen basit yapılıysa google translate var yanlış çevirse bile Gm ne demek istediğini anlar

serhat54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya Hocam Ben Çok Azda Olsa Biliyorum Translate Yanlış Çeviriyo Zaten Server İsmi Falan İngilizce O Karıştırıyo :D

zazagame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Google translate'de çevirmeyi bilmiyorsun kardeş. :) Azcık ingilizcen varsa google translatede google'nin çeviremeyeceğin sözcükleri anlayabilirsin,Eğer yanlış çevirirse teker teker dene yada ikişer ikişer dene odam olmazsa bazıları tek bazılarını ikişer ikişer dene bir sürü yöntem vr sadece biraz ingilizce bilsen yeter. :)

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Kötü ingilizcemle şöyle çevirdim

My character name is Ceollyeon, I stranded in bug at Sjsro New Server Can you help me for to get rid of the bug

olmuş mu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5