İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce Çeviri Yapabilecek Çalışma Arkadaşları Arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Yeni açacağımız ingilizce içerikli siteye, konuları Türkçeden ingilizceye çevirebilecek arkadaşları arıyoruz.

Aranılan özellikler

- Dürüstlük
- İyi derecede ingilizce
- Devamlı çalışabilecek

Ödeme olarak konu başı 0,5 TL verilecektir. Ödemeler haftalık yada aylık yapılabilir. Bu sizin seçiminize kalmış. Yalnız yeni açacağımız için, içeriğin oturması bakımından ilk başlarda biraz yoğunluk olabilir. Daha sonraları günde 1-2 konuya düşecektir. Avrupaya yönelik bir site olacağından, çevirilerde bunada dikkat edilmesi gerekmektedir. İlgilenenlerin detaylar için PM yazması kafidir.

vanhasley87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dostum 0.5 tl ye millet türkçe yazı yazmıyor ingilizce yazı nasıl yazacak ?

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
dostum 0.5 tl ye millet türkçe yazı yazmıyor ingilizce yazı nasıl yazacak ?

Bu dediğim fiyat maksimum 4-5 cümle için geçerli. Öğrencilerin harçlığını çıkarması için. Şu aşamada profesyonelce bişey aramıyorum. Zaten görüştüğüm ve anlaştığım kişiler var. Bu fiyatlardan değil tabiiki. Bilmem anlatabiliyormuyum?

vanhasley87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu dediğim fiyat maksimum 4-5 cümle için geçerli. Öğrencilerin harçlığını çıkarması için. Şu aşamada profesyonelce bişey aramıyorum. Zaten görüştüğüm ve anlaştığım kişiler var. Bu fiyatlardan değil tabiiki. Bilmem anlatabiliyormuyum?

o zaman belirtecektin arkadaşım 4-5 cümle 0.5 tl 5-10 cümle 1 Tl v.s herkes nerden bilecek cümle bazında fiyatlandırma yaptığını.Şahsen ben mesajını gördüm tam kapatıyordum.İçim elvermedi konu başına 0.5 Tl deyince yazayım dedim :)

bilmem anlatabildim mi

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
o zaman belirtecektin arkadaşım 4-5 cümle 0.5 tl 5-10 cümle 1 Tl v.s herkes nerden bilecek cümle bazında fiyatlandırma yaptığını.Şahsen ben mesajını gördüm tam kapatıyordum.İçim elvermedi konu başına 0.5 Tl deyince yazayım dedim :)

bilmem anlatabildim mi

Arkadaşım ve kardeş hitaplarından pek hoşlanmam ben. Kaldıki sen doğduğunda ben ilkokul 2. sınıfa gidiyordum. Ayrıca konuda olmasa bile mesajda belirttim. İlgilenmiyorsan yazmazsın olur biter. Bilmem anlatabildimmi.

Ayrıca çalışma arkadaşlarımızı tespit ettik konu kapanabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5