İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ingilizce Futbol Forum sitesi

aycan555

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar,

benim turkce dizi forum sitem vardi, gunluk 7000 kisinin girmesine rahmen, adsense sitenin giderini karsilamiyordu ... Bunu icerigin Turkce olmasina bagliyorum..

Simdi ingilizce bir futbol forum sitesi acmayi dusunuyorum, isim premium isimdir, 2000 de alinmis ...

Sizin gorusleriniz nedir , sizce parabirakirmi site eger tutulursa yoksa bir farki olmazmi yerli siteyle ...

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
İngilizce yaparsanız sınır koymamış olursunuz.. Dil evrensel olunca haliyle adsense de evrensel olacaktır..

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadasim.

Bunu denedim. Ayni konu uzerine bir ingilizce birde turkce site actim. Turkce den de gelir elde ettim fakat ingilzice icerikten onun 3-4 kati daha fazla gelir elde ettim.

O yuzden eger ingilizce yaparsan xiyix de dedigi gibi ve tecrubelerime dayanarak soluyorum cok daha fazla kazanc elde etme sansin var fakat bu kazanc yine tabiki hite de bagli.

Ayrica sana ozel mesaj da attim

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
İngilizce içerikte kazancını kat kat artırabilirsin.

aycan555

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslinda gozu kapali girerim ama, alacagim domain adi biraz tuzlu ama kisa bir surede tutulacagina inaniyorum , benim alacagim .com uzantili, ayni ismin .net uzantisi tutulmus 35000 uyesi 3.5 milyon mesaji var..

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ozel mesajda da belirttigim gibi. Eger alabilirsen gercekten is yapacagi dusuncesindeyim. Cunku domain gercekten guzel.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5